identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

ROZANI KRAFT SRL

CAEN 2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
CUI 29408840J2011003142233Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
3,52mil lei
▲ 1,7% vs. 2023
Profit net · 2024
118mii lei
▼ 35,6% vs. 2023
Salariați
6
— constant
Contracte publice
74
SEAP · activ 2026
În anul 2024, ROZANI KRAFT SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.520.080 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1,7%. Rezultatul net a fost un profit de 118.433 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29408840
Nr. Reg. Comerțului
J2011003142233 · EUID ROONRC.J2011003142233
Cod CAEN
2042 — Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-12-02 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2024)
3.520.080 lei
▲ 1,7%
Profit net
118.433 lei
▼ 35,6%
Datorii
330.383 lei
▼ 13,6%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 2.384.482 lei2023: 3.460.440 lei2024: 3.520.080 lei3,52 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 155.922 lei2023: 183.957 lei2024: 118.433 lei118 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
3,4%
Creștere CA an/an
+1,7%
CA / salariat
586.680 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,9%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+32,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20243.520.080 lei118.433 lei330.383 lei1.074.541 lei744.158 lei6
20233.460.440 lei183.957 lei382.569 lei1.008.294 lei625.725 lei6
20222.384.482 lei155.922 lei744.972 lei1.686.958 lei941.768 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Contracte publice (SEAP)

74

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
132.468 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
70
Valoare totală
489.228 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LINDENKRAFT SRL29980620radiată
TOYLAND INTERNATIONAL SRL15333747în procedură

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · Ilfov

SB
SANSIRO BEAUTY COSMETICS S.R.L.
CUI 45010403 · Orş. Pantelimon
SC
SECRET COSMETICS COMPANY S.R.L.
CUI 42839858 · Orş. Pantelimon
PA
PERFUME ATELIER ROMANIA S.R.L.
CUI 55434643 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
J&
JULEA & CO LAB S.R.L.
CUI 52988750 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
VC
VELORA COSMETICS S.R.L.
CUI 52891560 · Orş. Bragadiru
AV
ANIMA VERA S.R.L.
CUI 52867138 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROZANI KRAFT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →