identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

AMENAJARI SI DOTARI HORECA SRL

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 29455353J2011003079120Plătitor TVA din 2012TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
226mii lei
▼ 80,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−256mii lei
▼ 3.572,2% vs. 2024
Salariați
1
Contracte publice
62
SEAP · activ 2024
În anul 2025, AMENAJARI SI DOTARI HORECA SRL a raportat o cifră de afaceri de 226.156 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 80,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 256.177 lei. Datoriile totale au scăzut cu 27,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 374 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-256.177 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29455353
Nr. Reg. Comerțului
J2011003079120 · EUID ROONRC.J2011003079120
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-12-15 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PAVEL ROŞCA, NR.4, AP.28 · 374 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
226.156 lei
▼ 80,7%
Profit net
-256.177 lei
▼ 3.572,2%
Datorii
68.263 lei
▼ 27,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.234.212 lei2024: 1.171.970 lei2025: 226.156 lei226 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.145 lei2024: 7.378 lei2025: -256.177 lei−256 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 02025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-113,3%
Creștere CA an/an
-80,7%
CA / salariat
226.156 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-248,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-12,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025226.156 lei-256.177 lei68.263 lei171.490 lei103.227 lei1
20241.171.970 lei7.378 lei93.534 lei452.937 lei359.403 lei0
20231.234.212 lei7.145 lei270.170 lei820.764 lei550.594 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

62

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
62
Valoare totală
70.221 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TRANSHIDRAULIC WELTA SRL12115420în funcțiune
WELTA GROUP INVEST SRL5626332radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Cluj

SS
STOCKAVANTAJE S.R.L.
CUI 55386198 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ASB COMPLETE SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55140958 · Mun. Cluj-Napoca
TC
TARAMED CARE S.R.L.
CUI 54741445 · Mun. Cluj-Napoca
ES
EXTRAFLEX S.R.L.
CUI 54519938 · Mun. Cluj-Napoca
IV
IQ VISIO LENS S.R.L.
CUI 52793049 · Mun. Cluj-Napoca
VT
VDA TRADE POINT S.R.L.
CUI 52765650 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AMENAJARI SI DOTARI HORECA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →