identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CLEVER PROCONSTANT S.R.L.

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 29459568J39/636/2011Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6.522lei
▲ 116,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−5.748lei
▼ 391,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
14ani
din 2011
În anul 2025, CLEVER PROCONSTANT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.522 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 116,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.748 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (64.118 lei) depășesc activele totale (6.847 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-57.271 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-5.748 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29459568
Nr. Reg. Comerțului
J39/636/2011 · EUID ROONRC.J39/636/2011
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-12-16 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Urecheşti Com. Urecheşti
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT URECHEŞTI COM. URECHEŞTI
Cod poștal
627385
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.522 lei
▲ 116,8%
Profit net
-5.748 lei
▼ 391,8%
Datorii
64.118 lei
▼ 7,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.408 lei2024: 3.008 lei2025: 6.522 lei6.52220232025
Evoluția profitului net
2023: 1.266 lei2024: 1.970 lei2025: -5.748 lei−5.74820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-88,1%
Creștere CA an/an
+116,8%
Datorii / active
936%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-19,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.522 lei-5.748 lei64.118 lei6.847 lei-57.271 lei
20243.008 lei1.970 lei69.337 lei17.814 lei-51.523 lei
20232.408 lei1.266 lei69.364 lei15.871 lei-53.493 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FOCUS PUB SRL35492712radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Vrancea

G2
GABIANDRU 2007 S.R.L.
CUI 27979564 · Sat Urecheşti Com. Urecheşti
MF
MAGCON FOREST SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50861074 · Sat Goleşti Com. Goleşti
BI
BEST INSTAL DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 50771567 · Sat Gologanu Com. Gologanu
DC
DAMIAN CONSTRUCT ALIAS S.R.L.
CUI 50660089 · Sat Slobozia Bradului Com. Slobozia Bradului
CR
CIPRIAN RECYCLING 2024 S.R.L.
CUI 50473536 · Sat Bătineşti Com. Ţifeşti
DA
DEDEMANOS ALIAS S.R.L.
CUI 50416832 · Sat Slobozia Bradului Com. Slobozia Bradului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLEVER PROCONSTANT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →