identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

NEFALI METALSERV S.R.L.

CAEN 2454 — Turnarea altor metale neferoase
CUI 29475970J29/1866/2011Plătitor TVA din 2012TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
835mii lei
▲ 43,7% vs. 2024
Profit net · 2025
56mii lei
▲ 815,2% vs. 2024
Salariați
6
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2011
În anul 2025, NEFALI METALSERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 835.360 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,7%. Rezultatul net a fost un profit de 55.506 lei. Datoriile totale au scăzut cu 26,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29475970
Nr. Reg. Comerțului
J29/1866/2011 · EUID ROONRC.J29/1866/2011
Cod CAEN
2454 — Turnarea altor metale neferoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-12-21 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
835.360 lei
▲ 43,7%
Profit net
55.506 lei
▲ 815,2%
Datorii
166.204 lei
▼ 26,4%
Salariați
6
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 343.176 lei2024: 581.443 lei2025: 835.360 lei835 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -109.342 lei2024: 6.065 lei2025: 55.506 lei56 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 42025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
+43,7%
CA / salariat
139.227 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
227,2%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+14,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025835.360 lei55.506 lei166.204 lei190.637 lei24.433 lei6
2024581.443 lei6.065 lei225.879 lei194.806 lei-31.073 lei4
2023343.176 lei-109.342 lei233.525 lei189.192 lei-37.138 lei6
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FEDIENT SRL12258179radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NEFALI METALSERV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →