identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

HANGAR 61 SRL

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 29492661J2011002047089Plătitor TVA din 2012Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,67mil lei
▼ 11,6% vs. 2024
Profit net · 2025
61mii lei
▲ 33,4% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
2
SEAP · activ 2024
În anul 2025, HANGAR 61 SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.668.491 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 11,6%. Rezultatul net a fost un profit de 60.804 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,8% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29492661
Nr. Reg. Comerțului
J2011002047089 · EUID ROONRC.J2011002047089
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2011-12-27 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. ZIZINULUI, NR.109 BIS, BIROUL 1
Cod poștal
500407
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.668.491 lei
▼ 11,6%
Profit net
60.804 lei
▲ 33,4%
Datorii
2.777.623 lei
▼ 15,8%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.119.811 lei2024: 3.018.980 lei2025: 2.668.491 lei2,67 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -161.378 lei2024: 45.580 lei2025: 60.804 lei61 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
-11,6%
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025529.137 €12.057 €550.777 €748.444 €198.136 €
2024606.879 €9.163 €663.129 €851.295 €188.642 €8
2023428.556 €-32.625 €628.636 €808.687 €180.502 €8
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
9.781 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
NATURAL PROFILE S.R.L.40921411în funcțiune
USO COSMETICS S.R.L.44506310în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Brașov

OT
OPEN TRADE TRANSILVANIA S.R.L.
CUI 54826754 · Mun. Braşov
PS
PANOURI SANDWICH BRASOV S.R.L.
CUI 52916346 · Mun. Braşov
SW
SAY WOOD DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 52006189 · Mun. Braşov
AS
ACOPEROSIK S.R.L.
CUI 51964450 · Mun. Braşov
WU
WOODIT UP S.R.L.
CUI 51211398 · Mun. Braşov
VC
VÂNZĂRI CONSTRUCT BREMS S.R.L.
CUI 50448290 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HANGAR 61 SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →