identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

S & C FINISHING AND PACKAGING SOLUTIONS SRL

CAEN 1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
CUI 29645030J23/243/2012Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
11mii lei
▼ 90,4% vs. 2021
Profit net · 2022
169mii lei
▲ 935,4% vs. 2021
Salariați
0
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2022, S & C FINISHING AND PACKAGING SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 10.640 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 90,4%. Rezultatul net a fost un profit de 169.497 lei. Datoriile totale au scăzut cu 73,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29645030
Nr. Reg. Comerțului
J23/243/2012 · EUID ROONRC.J23/243/2012
Cod CAEN
1812 — Alte activități de tipărire n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-02-09 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Pantelimon
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. CERNICA, NR.61, CAMERA 32, ET.2 · 6 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
10.640 lei
▼ 90,4%
Profit net
169.497 lei
▲ 935,4%
Datorii
73.488 lei
▼ 73,2%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 134.303 lei2021: 111.217 lei2022: 10.640 lei11 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: -29.545 lei2021: -20.290 lei2022: 169.497 lei169 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 02022: 0020202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
1.593,0%
Creștere CA an/an
-90,4%
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
985,0%
Creștere medie anuală (2015–2022)
-51,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202210.640 lei169.497 lei73.488 lei90.696 lei17.208 lei0
2021111.217 lei-20.290 lei274.434 lei122.144 lei-152.290 lei0
2020134.303 lei-29.545 lei283.246 lei151.246 lei-132.000 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AI
ALCAGI INVESTMENTS S.R.L.
CUI 41745771 · Activități de consultanță în afaceri și management
LC
LOGICA CONSULTING AND ADMINISTRATION SRL
CUI 38489304 · Activități de consultanță în afaceri și management
EU
EUREKA SRL
CUI 18853019 · Dezvoltare (promovare) imobiliară
CE
CAGE EXPERT GRUP IMOBILIAR SRL
CUI 17035445 · Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
GC
G.CANALE & C. ROMANIA S.R.L.
CUI 10801294 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALCAGI INVESTMENTS S.R.L.41745771în funcțiune
CAGE EXPERT GRUP IMOBILIAR SRL17035445radiată
ELLEBORO INVESTMENTS S.R.L.42085134în funcțiune
EUREKA SRL18853019radiată
LOGICA CONSULTING AND ADMINISTRATION SRL38489304în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de tipărire n.c.a. · Ilfov

BS
BROETIQ S.R.L.
CUI 54252023 · Orş. Pantelimon
SS
STERALI SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52272075 · Orş. Pantelimon
IS
INKFINITY S.R.L.
CUI 49703577 · Orş. Pantelimon
SB
SICIP BUILDX PRINTING S.R.L.
CUI 49636869 · Orş. Pantelimon
FN
FAST NEW PRINT SERVICES S.R.L.
CUI 43154577 · Orş. Pantelimon
BM
BRAINSTORMING MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 42670987 · Orş. Pantelimon

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
S & C FINISHING AND PACKAGING SOLUTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →