identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

PASAMIDO SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 29855244J36/104/2012Plătitor TVA din 2018TVA la încasareVerificat ANAF 17.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
157mii lei
▼ 53,2% vs. 2024
Profit net · 2025
34mii lei
▼ 69,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
20
SEAP · activ 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, PASAMIDO SRL a raportat o cifră de afaceri de 157.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,2%. Rezultatul net a fost un profit de 33.857 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29855244
Nr. Reg. Comerțului
J36/104/2012 · EUID ROONRC.J36/104/2012
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-03-05 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. ISACCEI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
820165
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. JND LEGNAMI S.R.L. · 49 m · CAEN 4673
  2. ALTÎN KEBAB S.R.L. · 54 m · CAEN 5610
  3. FLUX-CONS SRL · 65 m · CAEN 3663 · +7 firme la aceeași adresă
  4. CONCEPT ONYX CAFFE SRL · 80 m · CAEN 5630
  5. BEST DEAL IFN S.R.L. · 95 m · CAEN 6492
  6. TAHO SRL · 95 m · CAEN 6920 · +6 firme la aceeași adresă
  7. SERCIM SRL · 95 m · CAEN 7420 · +1 firme la aceeași adresă
  8. COSMETICA AURA SRL · 96 m · CAEN 9621 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025157 mii lei▼ 53,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
142 mii283 mii425 mii567 mii2023 · cifră de afaceri: 566.588 lei2023 · profit net: 103.204 lei20232024 · cifră de afaceri: 335.401 lei2024 · profit net: 109.532 lei20242025 · cifră de afaceri: 157.000 lei157 mii2025 · profit net: 33.857 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
106 mii lei▼ 9,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 7112 · 16.239 firme · mai sus decât 36% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Tulcea · mai sus decât 41% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
21,6% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
21,6%
Creștere CA an/an
-53,2%
CA / salariat
157.000 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,3%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
2 → 1 (2021–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025157.000−53,2%33.857−69,1%21,6%105.618345.947240.3291
2024335.401−40,8%109.532+6,1%32,7%116.872337.233220.3611
2023566.588103.20418,2%84.450209.410124.9602
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-17.

Contracte publice (SEAP)

20

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
20
Valoare totală
511.889 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Ca creditor
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-11-011759/93/2024/a6Tribunalul Ilfovcererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) APEL INCHEIEREA DIN 30FondCreditor
2024-07-151759/93/2024Tribunalul Ilfovcererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondCreditor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALIMENTCOM 8 SRL8341330radiată
ASPECT SRL15278693radiată
LUVOR SRL5088675radiată
RADIOTEL SA8045148radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 157 mii lei, 1 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PASAMIDO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →