identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

NATURAL ES-MEDICAL S.R.L.

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 29875195J2012000155156Plătitor TVA din 2012RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,42mil lei
▼ 30,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,20mil lei
▼ 37,0% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
2.251
SEAP · activ 2026
În anul 2025, NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.416.020 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 30,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.199.609 lei. Datoriile totale au crescut cu 42,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
29875195
Nr. Reg. Comerțului
J2012000155156 · EUID ROONRC.J2012000155156
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-03-07 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Mun. Târgovişte
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, BLD. INDEPENDENŢEI, NR.3, BL.6PP, SC.C, AP.125
Cod poștal
130104
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.416.020 lei
▼ 30,6%
Profit net
1.199.609 lei
▼ 37,0%
Datorii
7.788.959 lei
▲ 42,1%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.876.958 lei2024: 4.919.765 lei2025: 3.416.020 lei3,42 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.348.361 lei2024: 1.903.452 lei2025: 1.199.609 lei1,20 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,1%
Creștere CA an/an
-30,6%
CA / salariat
1.138.673 lei
Datorii / active
81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.416.020 lei1.199.609 lei7.788.959 lei9.632.480 lei1.851.108 lei3
20244.919.765 lei1.903.452 lei5.481.682 lei9.341.728 lei3.860.262 lei3
20233.876.958 lei1.348.361 lei6.383.261 lei8.339.991 lei1.956.809 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

2.251

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
23
Valoare totală
182.869 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2.228
Valoare totală
6.019.197 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Dâmbovița

FM
FAV MEDICAL S.R.L.
CUI 51773051 · Mun. Târgovişte
NM
NUKDIA MED SRL
CUI 28082523 · Mun. Târgovişte
DM
DEPO MED SRL
CUI 7489860 · Mun. Târgovişte
BT
B&A TEAM SOLUTION S.R.L.
CUI 54409978 · Sat Tărtăşeşti Com. Tărtăşeşti
DM
DENTAL MILL PRO S.R.L.
CUI 51583049 · Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad
MA
MED-ACTIV CLINIC S.R.L.
CUI 41900743 · Orş. Găeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →