identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CHAT NOIR CLUB SRL

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 30056593J12/989/2012Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
60mii lei
▼ 55,3% vs. 2019
Profit net · 2020
45mii lei
▲ 1.574,2% vs. 2019
Salariați
2
— constant
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2020, CHAT NOIR CLUB SRL a raportat o cifră de afaceri de 59.715 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,3%. Rezultatul net a fost un profit de 45.236 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30056593
Nr. Reg. Comerțului
J12/989/2012 · EUID ROONRC.J12/989/2012
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-04-09 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. VASILE CONTA, NR.2, IN INCINTA GRAND HOTEL ITALIA
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
59.715 lei
▼ 55,3%
Profit net
45.236 lei
▲ 1.574,2%
Datorii
13.075 lei
▼ 12,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 297.657 lei2019: 133.586 lei2020: 59.715 lei60 mii20182020
Evoluția profitului net
2018: 71.114 lei2019: 2.702 lei2020: 45.236 lei45 mii20182020
Evoluția numărului de salariați
2018: 32019: 22020: 2220182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
75,8%
Creștere CA an/an
-55,3%
CA / salariat
29.858 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53,9%
Creștere medie anuală (2015–2020)
-23,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202059.715 lei45.236 lei13.075 lei97.074 lei83.999 lei2
2019133.586 lei2.702 lei14.875 lei54.043 lei39.168 lei2
2018297.657 lei71.114 lei66.958 lei103.368 lei36.410 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BEAUTIFUL SHOW S.R.L.39270336în funcțiune
DISCOBAMBOO SRL24257452radiată
REGAL COMPLEX TURISTIC SRL199354radiată
TMS SRL15142283radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Cluj

OW
ORIGIN WORKSHOP S.R.L.
CUI 55490864 · Mun. Cluj-Napoca
OC
OG COFFEE S.R.L.
CUI 55395331 · Mun. Cluj-Napoca
AI
ANGEPIX INPEX S.R.L.
CUI 55255060 · Mun. Cluj-Napoca
MP
MANCIEGO PUB S.R.L.
CUI 55076812 · Mun. Cluj-Napoca
FE
FAMILY EXPRESS TEAM S.R.L.
CUI 55059471 · Mun. Cluj-Napoca
GS
GATHERING S.R.L.
CUI 54967460 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHAT NOIR CLUB SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →