identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

TRANS AUTO CORBEANCA SRL

CAEN 3811 — Colectarea deșeurilor nepericuloase
CUI 30070067J2012000985236Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
13,02mil lei
▼ 2,7% vs. 2023
Profit net · 2024
−268mii lei
▼ 408,7% vs. 2023
Salariați
82
▲ 6,5% vs. 2023
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2024, TRANS AUTO CORBEANCA SRL a raportat o cifră de afaceri de 13.019.385 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 268.385 lei. Datoriile totale au crescut cu 87,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 82.
Semnale de risc ridicat
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-116.489 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-268.385 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30070067
Nr. Reg. Comerțului
J2012000985236 · EUID ROONRC.J2012000985236
Cod CAEN
3811 — Colectarea deșeurilor nepericuloase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-04-11 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.de stat-societate comerciala

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
13.019.385 lei
▼ 2,7%
Profit net
-268.385 lei
▼ 408,7%
Datorii
7.814.385 lei
▲ 87,3%
Salariați
82
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 13.478.896 lei2023: 13.379.278 lei2024: 13.019.385 lei13,02 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 53.016 lei2023: 86.945 lei2024: -268.385 lei−268 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 652023: 772024: 828220222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-2,1%
Creștere CA an/an
-2,7%
CA / salariat
158.773 lei
Datorii / active
76%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+39,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.831.840 $-58.376 $1.699.703 $2.222.296 $-25.337 $82
20232.923.921 $19.001 $911.721 $584.237 $-288.740 $77
20222.872.556 $11.299 $971.227 $671.126 $-300.100 $65
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
360.999 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
SOCIETATEA DE SERVICII COMUNITARE CORBEANCA S.R.L.52276891în funcțiune
TRUSTWIN ADVISORY S.R.L.51653896în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Colectarea deșeurilor nepericuloase · Ilfov

RT
REMAT TÂNCĂBEŞTI S.R.L.
CUI 54915916 · Sat Tâncăbeşti Com. Snagov
VC
VEM COLLECT S.R.L.
CUI 54366532 · Sat Voluntari Orş. Voluntari
GR
GREEN RECOVERY S.R.L.
CUI 53074394 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
GS
GREENGINE S.R.L.
CUI 53033599 · Orş. Bragadiru
AG
AY GROUP INVESTING S.R.L.
CUI 52771865 · Sat Afumaţi Com. Afumaţi
ED
ECO DIAR COLLECTION S.R.L.
CUI 52540569 · Sat Tunari Com. Tunari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

15

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 15 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANS AUTO CORBEANCA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →