identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

EUREKA MEDICAL GROUP SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 30096466J2012004549405Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
12,97mil lei
▼ 8,4% vs. 2024
Profit net · 2025
5,24mil lei
▼ 14,4% vs. 2024
Salariați
22
▼ 15,4% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, EUREKA MEDICAL GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 12.969.153 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,4%. Rezultatul net a fost un profit de 5.241.811 lei. Datoriile totale au crescut cu 58,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 22.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30096466
Nr. Reg. Comerțului
J2012004549405 · EUID ROONRC.J2012004549405
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-04-19 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, BLD CHIŞINĂU, NR.69, PARTER. CAMERA 1, BL.B6, SC.A, AP.1
Cod poștal
22146

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
12.969.153 lei
▼ 8,4%
Profit net
5.241.811 lei
▼ 14,4%
Datorii
18.644.915 lei
▲ 58,6%
Salariați
22
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.062.425 lei2024: 14.162.719 lei2025: 12.969.153 lei12,97 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.798.817 lei2024: 6.121.014 lei2025: 5.241.811 lei5,24 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 212024: 262025: 222220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
40,4%
Creștere CA an/an
-8,4%
CA / salariat
589.507 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+10,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202512.969.153 lei5.241.811 lei18.644.915 lei23.888.982 lei5.244.067 lei22
202414.162.719 lei6.121.014 lei11.755.382 lei17.877.519 lei6.123.270 lei26
202312.062.425 lei3.798.817 lei4.306.361 lei11.501.310 lei7.194.949 lei21
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CENTRUL DE ÎNFRUMUSEŢARE HIPOCRAT SRL37831440în funcțiune
CLINICA MEDICALA EUROMED SRL16603806radiată
CLINICA MEDICALA HIPOCRAT 2000 SRL8272361în funcțiune
N&N BUILDING CONSTRUCT S.R.L.52072573în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Municipiul București

SH
SKIN HARMONY S.R.L.
CUI 55486731 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TM
TUDCON MED S.R.L.
CUI 55438807 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IS
IFCC S.R.L.
CUI 55017107 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CLINICA HOPE EST S.R.L.
CUI 54969541 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CH
CLINICA HOPE NOVA S.R.L.
CUI 54942554 · Sector 2 Mun. Bucureşti
IH
INNOVATIVE HEALING CONCEPT S.R.L.
CUI 54863140 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EUREKA MEDICAL GROUP SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →