identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

B & F INVEST SRL

CAEN 7712 — Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
CUI 30146939J2012000408326Plătitor TVA din 2012RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,12mil lei
▲ 8,1% vs. 2024
Profit net · 2025
70mii lei
▲ 7,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, B & F INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.119.452 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,1%. Rezultatul net a fost un profit de 70.150 lei. Datoriile totale au scăzut cu 8,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30146939
Nr. Reg. Comerțului
J2012000408326 · EUID ROONRC.J2012000408326
Cod CAEN
7712 — Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-04 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Sat Şura Mică Com. Şura Mică
Adresă
JUD. SIBIU, SAT ŞURA MICĂ COM. ŞURA MICĂ, STR. GĂRII, NR.30 · 3 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.119.452 lei
▲ 8,1%
Profit net
70.150 lei
▲ 7,5%
Datorii
3.020.522 lei
▼ 8,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 941.419 lei2024: 1.035.790 lei2025: 1.119.452 lei1,12 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 110.113 lei2024: 65.284 lei2025: 70.150 lei70 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,3%
Creștere CA an/an
+8,1%
CA / salariat
1.119.452 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+24,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.119.452 lei70.150 lei3.020.522 lei3.282.931 lei831.198 lei1
20241.035.790 lei65.284 lei3.315.541 lei3.454.765 lei708.013 lei1
2023941.419 lei110.113 lei3.612.549 lei4.255.278 lei642.729 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HG
HERO GROUP LOGISTICS EXPERTS S.R.L.
CUI 24852549 · Transporturi rutiere de mărfuri
ES
EXTRA SPEDITION SRL
CUI 19032755 · Transporturi rutiere de mărfuri

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · Sibiu

DU
DENIS UTIL S.R.L.
CUI 52218793 · Orş. Miercurea Sibiului
PW
PANA WERKSTATT S.R.L.
CUI 50940747 · Mun. Mediaş
VI
VEN INVESTMENT S.R.L.
CUI 46589525 · Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr
NS
NFD SALISTE S.R.L.
CUI 45092381 · Orş. Sălişte
AF
ATV FUN TIME S.R.L.
CUI 44819474 · Mun. Sibiu
GC
GTL CONTAINER SERVICES S.R.L.
CUI 42502371 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
B & F INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →