identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

EXPANS FUSION S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 30153308J2012001092359Plătitor TVA din 2015Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
16,99mil lei
▲ 37,9% vs. 2024
Profit net · 2025
3,04mil lei
▲ 130,2% vs. 2024
Salariați
45
▲ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2019
În anul 2025, EXPANS FUSION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 16.988.745 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,9%. Rezultatul net a fost un profit de 3.043.994 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 45.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30153308
Nr. Reg. Comerțului
J2012001092359 · EUID ROONRC.J2012001092359
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-05 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.12, ET.S, AP.SAD 3 · 2 firme aici
Cod poștal
300086

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
16.988.745 lei
▲ 37,9%
Profit net
3.043.994 lei
▲ 130,2%
Datorii
4.387.532 lei
▼ 9,4%
Salariați
45
▲ +9
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 7.671.298 lei2024: 12.323.756 lei2025: 16.988.745 lei16,99 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.912.678 lei2024: 1.322.409 lei2025: 3.043.994 lei3,04 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 202024: 362025: 454520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
17,9%
Creștere CA an/an
+37,9%
CA / salariat
377.528 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+37,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202516.988.745 lei3.043.994 lei4.387.532 lei7.396.296 lei3.044.234 lei45
202412.323.756 lei1.322.409 lei4.844.137 lei6.106.093 lei1.322.650 lei36
20237.671.298 lei1.912.678 lei3.082.872 lei5.042.713 lei1.959.841 lei20
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
237 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EP
EXPANS PREMIUM SERVICES S.R.L.
CUI 54747995 · Activități generale de curățenie a clădirilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Timiș

BF
BADINI FOOD S.R.L.
CUI 55521987 · Mun. Timişoara
AG
ALBERTO GRILL S.R.L.
CUI 55472337 · Mun. Timişoara
LX
LING XIN S.R.L.
CUI 55393268 · Mun. Timişoara
CF
COOL FOOD S.R.L.
CUI 55148218 · Mun. Timişoara
BS
BULLSMASH S.R.L.
CUI 55024899 · Mun. Timişoara
HS
HOTPAI S.R.L.
CUI 55014011 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EXPANS FUSION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →