identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

MARTY RESTAURANTS S.R.L.

CAEN 5610 — Restaurante
CUI 30159262J12/1217/2012Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,04mil lei
▼ 68,9% vs. 2023
Profit net · 2024
64mii lei
▼ 66,3% vs. 2023
Salariați
8
▼ 80,0% vs. 2023
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2024, MARTY RESTAURANTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.040.357 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 68,9%. Rezultatul net a fost un profit de 63.589 lei. Datoriile totale au scăzut cu 52,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (391.561 lei) depășesc activele totale (323.746 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-67.815 lei) în bilanțul depus pe 2024.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30159262
Nr. Reg. Comerțului
J12/1217/2012 · EUID ROONRC.J12/1217/2012
Cod CAEN
5610 — Restaurante
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 5611, 5612. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-07 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. 1 MAI, NR.4-5
Cod poștal
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.040.357 lei
▼ 68,9%
Profit net
63.589 lei
▼ 66,3%
Datorii
391.561 lei
▼ 52,8%
Salariați
8
▼ -32
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 8.781.834 lei2023: 6.559.878 lei2024: 2.040.357 lei2,04 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.144.809 lei2023: 188.492 lei2024: 63.589 lei64 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 392023: 402024: 8820222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
3,1%
Creștere CA an/an
-68,9%
CA / salariat
255.045 lei
Datorii / active
121%
Creștere medie anuală (2016–2024)
-11,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.040.357 lei63.589 lei391.561 lei323.746 lei-67.815 lei8
20236.559.878 lei188.492 lei829.402 lei3.348.801 lei2.519.399 lei40
20228.781.834 lei1.144.809 lei807.587 lei3.138.494 lei2.330.907 lei39
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CITY CENTRAL RESTAURANT S.R.L.49662094în funcțiune
MF EVENTS SRL-D32893434radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Restaurante · Cluj

MD
MONTANA DELIVERY S.R.L.
CUI 50998935 · Mun. Cluj-Napoca
AF
AMACOM FOOD S.R.L.
CUI 50968993 · Mun. Cluj-Napoca
GF
GOGU FOOD S.R.L.
CUI 50956387 · Mun. Cluj-Napoca
TB
THE BLIND BITE SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50525678 · Mun. Cluj-Napoca
HF
HB FOOD S.R.L.
CUI 50109749 · Mun. Cluj-Napoca
PM
PYRAMID MAX S.R.L.
CUI 50096185 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARTY RESTAURANTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →