identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA INVALIZI MUNCA

CAEN 3291 — Fabricarea măturilor și periilor
CUI 3016370C2005000022402Plătitor TVA din 2007RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,21mil lei
▲ 5,9% vs. 2024
Profit net · 2025
676mii lei
▲ 8,0% vs. 2024
Salariați
12
▼ 7,7% vs. 2024
Vechime
33ani
din 1993
În anul 2025, SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA INVALIZI MUNCA a raportat o cifră de afaceri de 4.210.695 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,9%. Rezultatul net a fost un profit de 676.100 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
3016370
Nr. Reg. Comerțului
C2005000022402 · EUID ROONRC.C2005000022402
Cod CAEN
3291 — Fabricarea măturilor și periilor
Formă juridică
ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ
Data înregistrării
1993-02-04 (33 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative mestesugaresti

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VATRA LUMINOASA, NR.108 · 5 firme aici
Cod poștal
21919
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.210.695 lei
▲ 5,9%
Profit net
676.100 lei
▲ 8,0%
Datorii
1.433.254 lei
▲ 19,5%
Salariați
12
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.915.180 lei2024: 3.974.738 lei2025: 4.210.695 lei4,21 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 446.303 lei2024: 626.275 lei2025: 676.100 lei676 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 132024: 132025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,1%
Creștere CA an/an
+5,9%
CA / salariat
350.891 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,7%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+13,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.210.695 lei676.100 lei1.433.254 lei11.930.007 lei10.075.543 lei12
20243.974.738 lei626.275 lei1.199.860 lei11.661.903 lei10.024.677 lei13
20233.915.180 lei446.303 lei371.391 lei11.862.803 lei11.068.875 lei13
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

C&
CORSO & STARSO SRL
CUI 18498324 · Comerț cu ridicata al altor bunuri de consum nealimentare, n.c.a.
CN
C.N. INDUSTRIAL GROUP SERVICE SRL
CUI 16945523 · Intermedieri în comerțul cu produse diverse
PS
PAVELE SUPORT SRL
CUI 16198061 · Transporturi cu taxiuri
AP
ANTIDOT pharma SRL
CUI 16140108 · Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea măturilor și periilor · Municipiul București

AP
ACER PROD - PLAST SRL
CUI 29724257 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ME
MUSE EXPERT TRADING SRL
CUI 23832233 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ES
EMAD SERV MILENIUM SRL
CUI 19078108 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VC
VIR COM EM SRL
CUI 7010885 · Sector 3 Mun. Bucureşti
GP
GABRIEL PRODCOMEX S.R.L.
CUI 6805301 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA INVALIZI MUNCA — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →