identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CREATIVE CNC S.R.L.

CAEN 2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CUI 30174327J2012001124355Plătitor TVA din 2018TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,59mil lei
▲ 190,0% vs. 2024
Profit net · 2025
157mii lei
▲ 29,2% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, CREATIVE CNC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.591.773 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 190,0%. Rezultatul net a fost un profit de 157.281 lei. Datoriile totale au crescut cu 101,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30174327
Nr. Reg. Comerțului
J2012001124355 · EUID ROONRC.J2012001124355
Cod CAEN
2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-10 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.591.773 lei
▲ 190,0%
Profit net
157.281 lei
▲ 29,2%
Datorii
2.773.875 lei
▲ 101,0%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 428.964 lei2024: 1.238.692 lei2025: 3.591.773 lei3,59 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 99.084 lei2024: 121.752 lei2025: 157.281 lei157 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
+190,0%
CA / salariat
1.197.258 lei
Datorii / active
97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
158,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+41,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.591.773 lei157.281 lei2.773.875 lei2.872.229 lei99.173 lei3
20241.238.692 lei121.752 lei1.380.136 lei1.324.938 lei-55.198 lei1
2023428.964 lei99.084 lei1.166.600 lei977.454 lei-189.042 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
30.000 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MARVIC TOP INVEST S.R.L.44217410în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · Timiș

AA
ASIAWAY AUTOMOTIVE COMPONENTS ROMANIA S.R.L.
CUI 52993888 · Sat Ghiroda Com. Ghiroda
PB
PROJECT BEST BUILDING S.R.L.
CUI 41715223 · Mun. Timişoara
GC
GRUBER CONNECTION S.R.L.
CUI 40877693 · Mun. Timişoara
PF
PREMIUM FIBROPLAST SRL
CUI 37414265 · Sat Sângeorge Com. Birda
LA
LITENS AUTOMOTIVE (EASTERN EUROPE) SRL
CUI 36712310 · Com. Giarmata
AD
ADIENT SRL
CUI 35590826 · Orş. Jimbolia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CREATIVE CNC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →