identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

SUPORT MONTAJ SRL

CAEN 2611 — Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
CUI 30175497J2012000231397Plătitor TVA din 2012RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
0lei
▼ 100,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−6.532lei
▼ 100,7% vs. 2024
Salariați
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, SUPORT MONTAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 100,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 6.532 lei. Datoriile totale au scăzut cu 98,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă dormantă — Fără cifră de afaceri și fără salariați în 2025.
  • Datorii peste active — Datoriile (10.762 lei) depășesc activele totale (4.710 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-6.052 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-6.532 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30175497
Nr. Reg. Comerțului
J2012000231397 · EUID ROONRC.J2012000231397
Cod CAEN
2611 — Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-10 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Orş. Odobeşti
Adresă
JUD. VRANCEA, ORŞ. ODOBEŞTI, STR. CRINULUI, NR.2 · 3 firme aici
Cod poștal
625300
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
0 lei
▼ 100,0%
Profit net
-6.532 lei
▼ 100,7%
Datorii
10.762 lei
▼ 98,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.855.857 lei2024: 1.481.012 lei2025: 0 lei020232025
Evoluția profitului net
2023: 104.863 lei2024: 944.978 lei2025: -6.532 lei−6.53220232025

Indicatori derivați (2025)

Creștere CA an/an
-100,0%
Datorii / active
228%
Creștere medie anuală (2016–2024)
-3,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20250 $-1.463 $2.411 $1.055 $-1.356 $
2024322.134 $205.542 $160.234 $160.338 $104 $9
2023405.581 $22.917 $198.386 $221.407 $23.022 $34
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LM
LEMDIS M.G. SRL
CUI 26280931 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
RE
R.EL.C SRL
CUI 17866975 · Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ASAMTEC SRL28073975radiată
LEMDIS M.G. SRL26280931radiată
R.EL.C SRL17866975radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SUPORT MONTAJ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →