identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 30229228J23/1425/2012Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2022 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2022
56mii lei
▼ 94,2% vs. 2021
Profit net · 2022
−148mii lei
▼ 1.186,1% vs. 2021
Salariați
1
▼ 87,5% vs. 2021
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI 30229228, nr. J23/1425/2012) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din Popești-Leordeni, județul Ilfov, înființată în 2012. Activitatea principală: lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN 4332). Nu este plătitoare de TVA. În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 56 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2022, CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 55.500 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 94,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 147.717 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 1.204.187 lei.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 3 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 3 ani (ultimul bilanț: 2022). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.
  • Datorii peste active — Datoriile (1.466.776 lei) depășesc activele totale (533.799 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.312.310 lei) în bilanțul depus pe 2022.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-147.717 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30229228
Nr. Reg. Comerțului
J23/1425/2012 · EUID ROONRC.J23/1425/2012
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-23 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Popeşti-Leordeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. AMURGULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77160
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 18 firme.

100 mN1234567
  1. PETRA NUNES SRL · 17 m · CAEN 4791 · +1 firme la aceeași adresă
  2. BIO-M GRILL CAFE S.R.L. · 19 m · CAEN 5611
  3. GO4TOUR EVENTS S.R.L. · 20 m · CAEN 4939 · +2 firme la aceeași adresă
  4. FASTCAR CURIER LOGISTICS S.R.L. · 25 m · CAEN 5320 · +1 firme la aceeași adresă
  5. HEALTHY AND HAPPY LIFE SRL · 29 m · CAEN 9623 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ATV FUN TRANS SRL · 30 m · CAEN 4941 · +5 firme la aceeași adresă
  7. BAZOOKA MPT S.R.L. · 31 m · CAEN 5920 · +22 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

9 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202256 mii lei▼ 94,2% față de 2021
Cifră de afaceriProfit net
526 mii1,05 mil1,58 mil2,10 mil2020 · cifră de afaceri: 2.104.436 lei2020 · profit net: -1.217.169 lei20202021 · cifră de afaceri: 950.024 lei2021 · profit net: 13.601 lei20212022 · cifră de afaceri: 55.500 lei56 mii2022 · profit net: -147.717 lei2022
Salariați
1▼ 87,5%
20202022
Datorii totale
1,47 mil lei▼ 14,2%
20202022

Indicatori 2022

Marjă netă
-266,2%
Creștere CA an/an
-94,2%
CA / salariat
55.500 lei
Datorii / active
275%
Creștere medie anuală (2015–2022)
-20,4%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202255.500−94,2%-147.717−999%-266,2%1.466.776533.799-1.312.3101
2021950.024−54,9%13.6011,4%1.709.623928.363-1.164.5938
20202.104.436-1.217.169-57,8%1.777.9611.311.878-1.178.16817
Încă 6 ani de istoric (2014–2019)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
26.700 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca pârât
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-08-0815342/1748/2022Tribunalul Ilfovactiune in raspundere contractuala data de recomandare 09.11.2023ApelApelant Pârât
2022-09-1615342/1748/2022Judecătoria Cornetuactiune in raspundere contractuala disjuns din dosarul nr. 5506/1748/2022FondPârât
2021-12-071764/93/2021Tribunalul Bucurestidrepturi băneşti declinatFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL

Este CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL o firmă activă?

CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 27.10.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL plătitoare de TVA?

Nu, CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL?

În 2022, CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL a avut o cifră de afaceri de 55.500 lei, în scădere cu 94,2% față de 2021, și o pierdere netă de 147.717 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL?

În 2022, CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 09.10.2026.

Are CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL procese în instanță?

Da, CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL apare în 3 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL datorii la ANAF?

CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 1.204.187 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL?

Sediul social declarat al CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL este în JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. AMURGULUI.

Ce activitate are CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL?

Activitatea principală declarată a CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL este „Lucrări de tâmplărie și dulgherie” (cod CAEN 4332).

Când a fost înființată CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL?

CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL a fost înregistrată pe 23.05.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/1425/2012.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CON4T CONSTRUCT AMBIENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala