identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 30245703J2020004078401Plătitor TVA din 2012Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
118,11mil lei
▲ 92,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,22mil lei
▲ 138,2% vs. 2024
Salariați
81
▼ 5,8% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 118.112.099 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 92,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.217.803 lei. Datoriile totale au crescut cu 96,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 81.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30245703
Nr. Reg. Comerțului
J2020004078401 · EUID ROONRC.J2020004078401
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-05-25 (14 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, DRM VALEA CĂLMĂŢUIULUI, NR.7-21, BL.1, SC.1, ET.SUBSOL, AP.S1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
118.112.099 lei
▲ 92,5%
Profit net
1.217.803 lei
▲ 138,2%
Datorii
79.029.471 lei
▲ 96,6%
Salariați
81
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 225.950.019 lei2024: 61.361.395 lei2025: 118.112.099 lei118,11 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 33.026.464 lei2024: 511.335 lei2025: 1.217.803 lei1,22 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
+92,5%
CA / salariat
1.458.174 lei
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+28,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.420.535 €241.479 €15.670.812 €20.700.597 €5.051.925 €81
202412.334.940 €102.789 €8.079.448 €14.801.384 €6.730.992 €86
202345.679.690 €6.676.869 €8.918.540 €15.586.984 €6.678.077 €
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CMR CONSTRUCT REVOLUTION S.R.L.53676055în funcțiune
CMR DEZVOLTĂRI CONSTRUCT S.R.L.40986542în funcțiune
YZA MAR BLOKHIM SRL16312050în procedură

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

AC
ADEM CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55463193 · Sector 6 Mun. Bucureşti
GD
GG DESIGN & CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55455999 · Sector 6 Mun. Bucureşti
AC
ANTORIUM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55436571 · Sector 6 Mun. Bucureşti
LE
LOCAL EST CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55416272 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SC
STIL CONCEPT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55408385 · Sector 6 Mun. Bucureşti
SB
SUD BUILDING CONCEPT S.R.L.
CUI 55405354 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CEZARA IDEAL CONSTRUCT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →