identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

SC EURO SAFETY INVEST SRL

CAEN 1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
CUI 30286312J2012001217134Plătitor TVA din 2012Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,87mil lei
▲ 28,1% vs. 2024
Profit net · 2025
1,69mil lei
▲ 10,8% vs. 2024
Salariați
7
▼ 12,5% vs. 2024
Contracte publice
27
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SC EURO SAFETY INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.866.967 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.692.895 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30286312
Nr. Reg. Comerțului
J2012001217134 · EUID ROONRC.J2012001217134
Cod CAEN
1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-06-07 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.866.967 lei
▲ 28,1%
Profit net
1.692.895 lei
▲ 10,8%
Datorii
1.236.237 lei
▲ 35,8%
Salariați
7
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.654.780 lei2024: 5.362.031 lei2025: 6.866.967 lei6,87 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.575.341 lei2024: 1.527.223 lei2025: 1.692.895 lei1,69 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 7720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
24,7%
Creștere CA an/an
+28,1%
CA / salariat
980.995 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
84,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+19,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.866.967 lei1.692.895 lei1.236.237 lei3.232.678 lei1.996.441 lei7
20245.362.031 lei1.527.223 lei910.110 lei2.493.488 lei1.583.378 lei8
20234.654.780 lei1.575.341 lei410.400 lei2.039.741 lei1.629.341 lei8
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

27

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
249.470 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
24
Valoare totală
619.128 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca pârât
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-08-2615805/3/2025/a1Tribunalul Bucurestireexaminare taxe de timbruFondPârât
2025-08-2615805/3/2025/a2Tribunalul Bucurestireexaminare taxe de timbru fără citare părţiFondPârât
2025-05-0815805/3/2025Tribunalul Bucuresticonstatare nulitate actFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GREGOR CONCEPT SRL31673082în funcțiune
INDENTI SRL17602949radiată
SEAVIEW HOLIDAY SRL33406120în funcțiune
TIM'S TIME SRL27395719în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · Constanța

SQ
SISA QUALITY TEXTILES S.R.L.
CUI 52052665 · Mun. Constanţa
SP
STIGMA PROTECT S.R.L.
CUI 50212034 · Mun. Constanţa
S&
SAFE &QUALITY TEXTILES S.R.L.
CUI 49068785 · Mun. Constanţa
A&
ANCA & GINA PROFESIONAL S.R.L.
CUI 47102481 · Mun. Constanţa
FS
FORNAX SERV PRO SRL
CUI 32257259 · Mun. Constanţa
GC
GREGOR CONCEPT SRL
CUI 31673082 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SC EURO SAFETY INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →