identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

VLADIS & AM COMPANY S.R.L.

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 30290518J12/1538/2012Plătitor TVA din 2012TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
3,01mil lei
▲ 8,7% vs. 2023
Profit net · 2024
56mii lei
▼ 64,9% vs. 2023
Salariați
5
▲ 150,0% vs. 2023
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2024, VLADIS & AM COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.005.350 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,7%. Rezultatul net a fost un profit de 56.310 lei. Datoriile totale au scăzut cu 36,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30290518
Nr. Reg. Comerțului
J12/1538/2012 · EUID ROONRC.J12/1538/2012
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-06-07 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TULCEA, NR.28, PARTER, BL.L4, AP.39
Cod poștal
400594

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
3.005.350 lei
▲ 8,7%
Profit net
56.310 lei
▼ 64,9%
Datorii
1.347.178 lei
▼ 36,1%
Salariați
5
▲ +3
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 3.852.295 lei2023: 2.765.966 lei2024: 3.005.350 lei3,01 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 10.887 lei2023: 160.365 lei2024: 56.310 lei56 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 5520222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
1,9%
Creștere CA an/an
+8,7%
CA / salariat
601.070 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,0%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+57,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20243.005.350 lei56.310 lei1.347.178 lei2.281.048 lei933.870 lei5
20232.765.966 lei160.365 lei2.108.678 lei2.901.216 lei792.538 lei2
20223.852.295 lei10.887 lei1.476.170 lei2.007.307 lei632.173 lei2
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALA VICTORIA SRL13758997radiată
AVANTAJ INVEST SRL16522728în funcțiune
PAVATORI VESELI S.R.L.43429325radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Cluj

NG
NDS GREENFOREST S.R.L.
CUI 50860559 · Mun. Cluj-Napoca
AW
ALFA WOOD S.R.L.
CUI 50202030 · Mun. Cluj-Napoca
PS
PUVAMI S.R.L.
CUI 49990261 · Mun. Cluj-Napoca
FF
FINE FLOORS ROMANIA S.R.L.
CUI 48951620 · Mun. Cluj-Napoca
AT
ALU TOP PROD S.R.L.
CUI 48331742 · Mun. Cluj-Napoca
AW
ARA WOOD S.R.L.
CUI 48014663 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VLADIS & AM COMPANY  S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →