identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

CLA ROMANIA TAX COMPLIANCE & REPRESENTATION S.R.L.

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 30328094J2012006973408Plătitor TVA din 2012Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,63mil lei
▲ 73,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1,86mil lei
▲ 699,6% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, CLA ROMANIA TAX COMPLIANCE & REPRESENTATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.629.603 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.860.755 lei. Datoriile totale au crescut cu 322,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30328094
Nr. Reg. Comerțului
J2012006973408 · EUID ROONRC.J2012006973408
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-06-18 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GARA HERĂSTRĂU, NR.4D, CORP C. BIROU E18, ET.5
Cod poștal
20334
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.629.603 lei
▲ 73,7%
Profit net
1.860.755 lei
▲ 699,6%
Datorii
421.361 lei
▲ 322,5%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.066.727 lei2024: 3.241.089 lei2025: 5.629.603 lei5,63 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.117.572 lei2024: 232.704 lei2025: 1.860.755 lei1,86 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,1%
Creștere CA an/an
+73,7%
CA / salariat
1.407.401 lei
Datorii / active
18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+40,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.629.603 lei1.860.755 lei421.361 lei2.283.249 lei1.862.027 lei4
20243.241.089 lei232.704 lei99.741 lei1.502.300 lei1.402.754 lei3
20232.066.727 lei1.117.572 lei1.743.746 lei5.417.891 lei3.674.396 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BENETTON CLIFF INVESTMENTS S.R.L.48882679în funcțiune
CIZ MANAGEMENT SRL15050910radiată
CLA ROMANIA BUSINESS INTELLIGENCE & AUTOMATION S.R.L.54147109în funcțiune
CLA ROMANIA EMPLOYER OF RECORDS S.R.L.30860651în funcțiune
MIRUS CAPITAL MARKETS S.R.L.41487010în funcțiune
MIRUS TRANSFER PRICING S.R.L.46055284radiată
NEXIA CRG S.R.L.26196149radiată
NEXIA MANAGEMENT & HOLDING SERVICES S.R.L.42923567radiată
P RESIDENTIAL S.R.L.46095947în funcțiune
VETIMEX RETAIL 1 S.R.L.42187673în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Municipiul București

TA
TIRECO ACCOUNTING COMPANY S.R.L.
CUI 55486987 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CS
CONTAXDEE S.R.L.
CUI 55486642 · Sector 2 Mun. Bucureşti
DT
DOBRESCU TAXEXPERT S.R.L.
CUI 55196525 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CA
CK AUDIT S.R.L.
CUI 54922921 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ZB
ZEN BDP SERVICES S.R.L.
CUI 54783068 · Sector 2 Mun. Bucureşti
YA
YOOY AUDIT S.R.L.
CUI 54473660 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CLA ROMANIA TAX COMPLIANCE & REPRESENTATION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →