identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

MULTIMEDIA TECHNOLOGY SRL

CAEN 6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației
CUI 30384531J40/7604/2012Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
208mii lei
▼ 18,6% vs. 2024
Profit net · 2025
107mii lei
▼ 43,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, MULTIMEDIA TECHNOLOGY SRL a raportat o cifră de afaceri de 208.356 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 18,6%. Rezultatul net a fost un profit de 106.743 lei. Datoriile totale au scăzut cu 32,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30384531
Nr. Reg. Comerțului
J40/7604/2012 · EUID ROONRC.J40/7604/2012
Cod CAEN
6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6220. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-03 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. RECREERII, NR.7, CAMERA 1, C.P. 022996, ET.ETAJ
Cod poștal
22996
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
208.356 lei
▼ 18,6%
Profit net
106.743 lei
▼ 43,1%
Datorii
86.820 lei
▼ 32,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 198.204 lei2024: 256.000 lei2025: 208.356 lei208 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 131.054 lei2024: 187.593 lei2025: 106.743 lei107 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
51,2%
Creștere CA an/an
-18,6%
CA / salariat
208.356 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
53,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+1,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202546.670 $23.909 $19.447 $64.589 $45.142 $1
202455.682 $40.803 $28.130 $83.964 $55.833 $1
202343.316 $28.641 $18.960 $51.982 $33.022 $1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVANSUL INTERNATIONAL SRL40790în funcțiune
INTERDEVELOP ROMANIA SRL12608126radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în tehnologia informației · Municipiul București

DS
DEMASKING S.R.L.
CUI 51021423 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TS
TIMPTECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51006989 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BW
BLACKHAMMER WORKFORCE S.R.L.
CUI 50856787 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
ERP SUPERVISOR S.R.L.
CUI 50775950 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BG
BIT GENIUS S.R.L.
CUI 50761830 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SB
SYA BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 50658852 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MULTIMEDIA TECHNOLOGY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →