identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

BEST SING EVENTS SRL

CAEN 9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
CUI 30418723J03/954/2012Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
157mii lei
▲ 2.330,5% vs. 2024
Profit net · 2025
172mii lei
▲ 380,6% vs. 2024
Salariați
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, BEST SING EVENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 157.206 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2.330,5%. Rezultatul net a fost un profit de 171.553 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (265.303 lei) depășesc activele totale (469 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-264.834 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30418723
Nr. Reg. Comerțului
J03/954/2012 · EUID ROONRC.J03/954/2012
Cod CAEN
9002 — Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9039. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-11 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARGEŞ
Localitate
Sat Rucăr Com. Rucăr
Adresă
JUD. ARGEŞ, SAT RUCĂR COM. RUCĂR, STR. IZVOR, NR.9 · 2 firme aici
Cod poștal
117630
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
157.206 lei
▲ 2.330,5%
Profit net
171.553 lei
▲ 380,6%
Datorii
265.303 lei
▼ 6,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.550 lei2024: 6.468 lei2025: 157.206 lei157 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -17.940 lei2024: -61.148 lei2025: 171.553 lei172 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
109,1%
Creștere CA an/an
+2.330,5%
Datorii / active
56.568%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+37,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202531.172 €34.017 €52.607 €93 €-52.514 €
20241.300 €-12.292 €56.837 €32.272 €-87.723 €
20231.324 €-3.627 €77.306 €1.445 €-75.861 €
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

HS
HEXAGON SUN S.R.L.
CUI 54478323 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · Argeș

EM
EXTENDED MIX S.R.L.
CUI 50341748 · Mun. Piteşti
VT
VISION TECH EVENTS S.R.L.
CUI 50197279 · Sat Groşi Com. Băbana
VS
VINTAGE SNAP S.R.L.
CUI 50118585 · Sat Purcăreni Com. Miceşti
TV
TOTTI VIDEO FACTORY S.R.L.
CUI 49873199 · Sat Udeni-Zăvoi Com. Călineşti
WB
WOW BUSINESS INVEST S.R.L.
CUI 49693864 · Mun. Piteşti
SM
SRKSOUND MUSIC S.R.L.
CUI 48222613 · Sat Albeşti Com. Albeştii de Muşcel

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BEST SING EVENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →