identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

COSAL FLĂMÎNZI SRL

CAEN 9510 — Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
CUI 30419001J2012000253076Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
110mii lei
▲ 48,7% vs. 2024
Profit net · 2025
1.678lei
▼ 13,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
12
SEAP · activ 2026
În anul 2025, COSAL FLĂMÎNZI SRL a raportat o cifră de afaceri de 109.994 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.678 lei. Datoriile totale au scăzut cu 9,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30419001
Nr. Reg. Comerțului
J2012000253076 · EUID ROONRC.J2012000253076
Cod CAEN
9510 — Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-11 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BOTOŞANI
Localitate
Orş. Flămânzi
Adresă
JUD. BOTOŞANI, ORŞ. FLĂMÂNZI, FLĂMÎNZI, STR. PRINCIPALĂ, BL.A2, ET.PARTER, AP.1A
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
109.994 lei
▲ 48,7%
Profit net
1.678 lei
▼ 13,1%
Datorii
62.214 lei
▼ 9,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 53.289 lei2024: 73.955 lei2025: 109.994 lei110 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.583 lei2024: 1.931 lei2025: 1.678 lei1.67820232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,5%
Creștere CA an/an
+48,7%
CA / salariat
109.994 lei
Datorii / active
48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+13,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025109.994 lei1.678 lei62.214 lei128.909 lei19.850 lei1
202473.955 lei1.931 lei68.433 lei151.630 lei18.172 lei1
202353.289 lei3.583 lei4.638 lei20.879 lei16.241 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

12

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
2.255 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
10
Valoare totală
21.675 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · Botoșani

SD
SIVTEC DIGITAL S.R.L.
CUI 48891111 · Mun. Botoşani
BR
BGA REFLOW S.R.L.
CUI 40385283 · Mun. Dorohoi
EC
ERSTE COPIA CENTER S.R.L.
CUI 38657912 · Mun. Botoşani
CN
COMSEC NETWORKING SRL
CUI 36446838 · Mun. Botoşani
TT
TIO TECH S.R.L.
CUI 36089000 · Sat Avrămeni Com. Avrămeni
OA
OTI ART CONCEPT SRL
CUI 30140820 · Mun. Botoşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COSAL FLĂMÎNZI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →