identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

PROTVAL SECURITY SRL

CAEN 8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
CUI 30444331J2012000268511Plătitor TVA din 2022TVA la încasareVerificat ANAF 06.11.2026ActivăLicență IGPR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
387mii lei
▲ 0,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−85mii lei
▼ 113,1% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
70
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PROTVAL SECURITY SRL (CUI 30444331, nr. J2012000268511) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Călărași, județul Călărași, înființată în 2012. Activitatea principală: activități de investigații și servicii private de protecție (CAEN 8001). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 387 mii lei și 6 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, PROTVAL SECURITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 387.257 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 85.490 lei. Datoriile totale au crescut cu 101,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (214.384 lei) depășesc activele totale (194.533 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-19.851 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-85.490 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30444331
Nr. Reg. Comerțului
J2012000268511 · EUID ROONRC.J2012000268511
Cod CAEN
8001 — Activități de investigații și servicii private de protecție
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-07-18 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Mun. Călăraşi
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. FLACĂRA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
910088

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. DUMVAL SOCIAL CONSTRUCT S.R.L. · 39 m · CAEN 4221
  2. MAGNOLIA SRL · 41 m · CAEN 4775 · +8 firme la aceeași adresă
  3. FLORI CRISTI S.R.L. · 42 m · CAEN 4719 · +4 firme la aceeași adresă
  4. TECHNOBIT S.R.L. · 53 m · CAEN 4741 · +5 firme la aceeași adresă
  5. FAST LOAN SRL · 58 m · CAEN 6492 · +2 firme la aceeași adresă
  6. GEOCITE SRL · 59 m · CAEN 4711
  7. RGP COMPANY SRL · 76 m · CAEN 7414 · +4 firme la aceeași adresă
  8. PATISERIE BRUTARIE CALARASI S.R.L. · 85 m · CAEN 4724

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025387 mii lei▲ 0,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
97 mii194 mii290 mii387 mii2023 · cifră de afaceri: 286.306 lei2023 · profit net: 48.952 lei20232024 · cifră de afaceri: 386.711 lei2024 · profit net: -40.114 lei20242025 · cifră de afaceri: 387.257 lei387 mii2025 · profit net: -85.490 lei2025
Salariați
6▼ 14,3%
20232025
Datorii totale
214 mii lei▲ 101,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8001 · 1.148 firme · mai sus decât 26% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Călărași · mai sus decât 61% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
-22,1% marjă · mai sus decât 8% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
-22,1%
Creștere CA an/an
+0,1%
CA / salariat
64.543 lei
Datorii / active
110%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,7%/an
Grad de îndatorare
110%
Angajați, în timp
11 → 6 (2021–2025, -45%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025387.257+0,1%-85.490-22,1%214.384194.533-19.8516
2024386.711+35,1%-40.114−182%-10,4%106.418172.05865.6407
2023286.30648.95217,1%61.721167.475105.7545
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de pază
activități: P.C.
2169/Pvalabil31.01.2028Poliția Română (IGPR)
lista din 04.10.2026

Contracte publice (SEAP)

70

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
8.487 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
69
Valoare totală
1.175.739 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de investigații și servicii private de protecție · Călărași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-01Cod CAEN80108001

Întrebări despre PROTVAL SECURITY SRL

Este PROTVAL SECURITY SRL o firmă activă?

Da. PROTVAL SECURITY SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este PROTVAL SECURITY SRL plătitoare de TVA?

Da, PROTVAL SECURITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 26.09.2022 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO30444331.

Ce cifră de afaceri are PROTVAL SECURITY SRL?

În 2025, PROTVAL SECURITY SRL a avut o cifră de afaceri de 387.257 lei, în creștere cu 0,1% față de 2024, și o pierdere netă de 85.490 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PROTVAL SECURITY SRL?

În 2025, PROTVAL SECURITY SRL a raportat un număr mediu de 6 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este PROTVAL SECURITY SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PROTVAL SECURITY SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are PROTVAL SECURITY SRL datorii la ANAF?

PROTVAL SECURITY SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PROTVAL SECURITY SRL?

Sediul social declarat al PROTVAL SECURITY SRL este în JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. FLACĂRA.

Ce activitate are PROTVAL SECURITY SRL?

Activitatea principală declarată a PROTVAL SECURITY SRL este „Activități de investigații și servicii private de protecție” (cod CAEN 8001).

Când a fost înființată PROTVAL SECURITY SRL?

PROTVAL SECURITY SRL a fost înregistrată pe 18.07.2012, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2012000268511.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PROTVAL SECURITY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala