identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

MACHT MANAGEMENT COMPANY S.R.L.

CAEN 5226 — Alte activități anexe transporturilor
CUI 30525010J2024004740232Plătitor TVA din 2012TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,63mil lei
▼ 2,0% vs. 2024
Profit net · 2025
27lei
▼ 99,9% vs. 2024
Salariați
9
▼ 18,2% vs. 2024
Vechime
14ani
din 2012
În anul 2025, MACHT MANAGEMENT COMPANY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.627.836 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,0%. Rezultatul net a fost un profit de 27 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30525010
Nr. Reg. Comerțului
J2024004740232 · EUID ROONRC.J2024004740232
Cod CAEN
5226 — Alte activități anexe transporturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-08-07 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, STR. ZIMNICEA, NR.42A · 2 firme aici
Cod poștal
77190

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.627.836 lei
▼ 2,0%
Profit net
27 lei
▼ 99,9%
Datorii
2.714.634 lei
▲ 7,5%
Salariați
9
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.362.012 lei2024: 1.661.899 lei2025: 1.627.836 lei1,63 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.177.912 lei2024: 30.997 lei2025: 27 lei2720232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 112025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,0%
Creștere CA an/an
-2,0%
CA / salariat
180.871 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.627.836 lei27 lei2.714.634 lei4.241.765 lei1.572.962 lei9
20241.661.899 lei30.997 lei2.524.846 lei4.055.478 lei1.572.552 lei11
20233.362.012 lei1.177.912 lei1.175.689 lei1.529.070 lei1.655.399 lei11
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EC
EASY CENTRAL MANAGEMENT S.R.L.
CUI 46937492 · Activități de consultanță în afaceri și management

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AIR FOOD SRL21946045în funcțiune
EDICOR COMPANY SRL15584390radiată
MACHT INTERNATIONAL CO S.R.L.44652090în funcțiune
MEAT SED COMPANY SRL29227665radiată
NATUVIA GREEN ENERGY SRL26335409radiată
ROMBOIS 2000 SRL11677357radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități anexe transporturilor · Ilfov

ES
EXPREDO S.R.L.
CUI 55487605 · Orş. Voluntari
SL
SUMMIT LOGISTICS GROUP S.R.L.
CUI 54862609 · Orş. Voluntari
BG
BIREX GLOBAL LOJISTIK S.R.L.
CUI 51091526 · Orş. Voluntari
DS
DY SOLUTIONS RO S.R.L.
CUI 49337603 · Orş. Voluntari
C&
C & C MODAL SPEDITION S.R.L.
CUI 46886542 · Orş. Voluntari
RP
ROMCONTAINER PREMIUM GRUP S.R.L.
CUI 45924680 · Orş. Voluntari

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MACHT MANAGEMENT COMPANY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →