identitate. Intră în cont Pro
14 ANI PE PIAȚĂ

AFR DISTRIBUTION SRL

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 30666133J2012002484120Plătitor TVA din 2012TVA la încasareVerificat ANAF 16.10.2026RO e-FacturaActivăPunct alimentar înregistrat DSVSA
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
384mii lei
▼ 13,7% vs. 2024
Profit net · 2025
11mii lei
▼ 82,2% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, AFR DISTRIBUTION SRL a raportat o cifră de afaceri de 384.170 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 13,7%. Rezultatul net a fost un profit de 10.518 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30666133
Nr. Reg. Comerțului
J2012002484120 · EUID ROONRC.J2012002484120
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-09-14 (14 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Dej
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. DEJ, STR. ECATERINA TEODOROIU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
405200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. ELIONI 99 PRODEXIM SRL · 44 m · +3 firme la aceeași adresă
  2. VALEXIM IMPEX S.R.L. · 44 m · CAEN 4771 · +5 firme la aceeași adresă
  3. TOP C CALCULATOARE SRL · 52 m · CAEN 4741 · +4 firme la aceeași adresă
  4. CARAVELA SERV SRL · 69 m · CAEN 8121 · +6 firme la aceeași adresă
  5. VENUS MED SRL · 78 m · CAEN 8622 · +3 firme la aceeași adresă
  6. DEUROM IMPEX SRL · 81 m · CAEN 1610 · +1 firme la aceeași adresă
  7. TINAMAR SRL · 83 m · CAEN 5211 · +1 firme la aceeași adresă
  8. ROMANIC IMPEX S.R.L. · 95 m · CAEN 5242 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025384 mii lei▼ 13,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
111 mii223 mii334 mii445 mii2023 · cifră de afaceri: 430.954 lei2023 · profit net: 16.913 lei20232024 · cifră de afaceri: 445.166 lei2024 · profit net: 59.024 lei20242025 · cifră de afaceri: 384.170 lei384 mii2025 · profit net: 10.518 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
74 mii lei▲ 9,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 5611 · 10.134 firme · mai sus decât 40% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 66% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
2,7% marjă · mai sus decât 53% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,7%
Creștere CA an/an
-13,7%
CA / salariat
192.085 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+0,3%/an
Grad de îndatorare
23%
Angajați, în timp
2 → 2 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025384.170−13,7%10.518−82,2%2,7%74.296319.621245.3252
2024445.166+3,3%59.024+249%13,3%68.173362.980294.8072
2023430.95416.9133,9%83.567319.350235.7833
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-16.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Restaurant / fast-food înregistrat DSVSA
sat Nires, com. Mica 412
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—DSVSA județene (ANSVSA)
lista din 18.10.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Restaurant / fast-food 1

  • sat Nires, com. Mica 412

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
15.000 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
TRADING INSTAL SRL18933215radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 384 mii lei, 2 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AFR DISTRIBUTION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →