identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

VETRO SOLUTIONS S.A.

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 30740124J22/3019/2019Plătitor TVA din 2012RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
11,56mil lei
▼ 58,5% vs. 2024
Profit net · 2025
132mii lei
▼ 98,3% vs. 2024
Salariați
11
▼ 77,1% vs. 2024
Contracte publice
85
SEAP · activ 2024
În anul 2025, VETRO SOLUTIONS S.A. a raportat o cifră de afaceri de 11.564.966 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 58,5%. Rezultatul net a fost un profit de 132.037 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30740124
Nr. Reg. Comerțului
J22/3019/2019 · EUID ROONRC.J22/3019/2019
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înregistrării
2012-10-03 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, CAL. CHIŞINĂULUI, NR.6, IMOBIL C1
Cod poștal
700181
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
11.564.966 lei
▼ 58,5%
Profit net
132.037 lei
▼ 98,3%
Datorii
5.769.608 lei
▼ 20,8%
Salariați
11
▼ -37
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 62.329.206 lei2024: 27.863.341 lei2025: 11.564.966 lei11,56 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -4.190.567 lei2024: 7.798.415 lei2025: 132.037 lei132 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 762024: 482025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
-58,5%
CA / salariat
1.051.361 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-9,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.293.226 €26.182 €1.144.060 €3.331.488 €1.311.452 €11
20245.601.122 €1.567.647 €1.464.698 €4.105.891 €1.513.449 €48
202312.600.923 €-847.195 €7.055.607 €8.805.712 €397.100 €76
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

85

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
7.612 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
82
Valoare totală
121.007 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CONTADOR BUSINESS SUPPORT S.R.L.40237090în funcțiune
DEDEPLUS SRL17512439radiată
DOPREST SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ52983566în funcțiune
DOPREST SRL15673560radiată
VETRO ANIMAL HEALTH S.R.L.47235364în funcțiune
VETRO HOLDING S.R.L.47235950activitate suspendată
VETRO LEASEPLAN S.R.L.47235933activitate suspendată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Iași

MI
MEDNOVA INNOVATION S.R.L.
CUI 55026008 · Mun. Iaşi
RD
RETAIL DIRECT COMMERCE S.R.L.
CUI 53255960 · Mun. Iaşi
AH
ATC HOLDING S.R.L.
CUI 52554769 · Mun. Iaşi
ME
MEDEFERENT EU S.R.L.
CUI 52187409 · Mun. Iaşi
LS
LIAM S.R.L.
CUI 51153831 · Mun. Iaşi
CS
CENTROVAC S.R.L.
CUI 51079581 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

23

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 23 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VETRO SOLUTIONS S.A. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →