identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

GENWAY SERVICE S.R.L.

CAEN 8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare
CUI 30871162J38/567/2012Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
205mii lei
▲ 1.713,1% vs. 2024
Profit net · 2025
21mii lei
▲ 121,3% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
13ani
din 2012
În anul 2025, GENWAY SERVICE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 205.100 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 1.713,1%. Rezultatul net a fost un profit de 21.490 lei. Datoriile totale au crescut cu 539,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30871162
Nr. Reg. Comerțului
J38/567/2012 · EUID ROONRC.J38/567/2012
Cod CAEN
8020 — Activități de servicii privind sistemele de securizare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8009. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-11-06 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Mun. Râmnicu Vâlcea
Adresă
JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. EROILOR, NR.3, BL.A16, SC.A, ET.2, AP.8 · 3 firme aici
Cod poștal
240158
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
205.100 lei
▲ 1.713,1%
Profit net
21.490 lei
▲ 121,3%
Datorii
242.262 lei
▲ 539,5%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 296.022 lei2024: 11.312 lei2025: 205.100 lei205 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 228.991 lei2024: 9.710 lei2025: 21.490 lei21 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
10,5%
Creștere CA an/an
+1.713,1%
CA / salariat
68.367 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-0,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202545.940 $4.814 $54.264 $61.521 $7.257 $3
20242.460 $2.112 $8.240 $10.613 $2.373 $2
202364.693 $50.044 $3.358 $53.664 $50.306 $2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GV
GENWAY VIDEOINTERFOANE S.R.L.
CUI 32399458 · Activități de servicii privind sistemele de securizare
GI
GENWAY INTERFOANE S.R.L.
CUI 31627680 · Activități de servicii privind sistemele de securizare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate

FirmăCUIStare
ELECTRO-SERVICE DISTRIBUŢIE S.R.L.21241885în funcțiune
GENWAY INSTALARI FOTOVOLTAICE S.R.L.46704330în funcțiune
GENWAY INTERFOANE S.R.L.31627680în funcțiune
HEADEN SRL34958750în funcțiune
MOTOMA SECURITY SRL38469463în funcțiune
POWERTECH SECURITY SRL38395684în funcțiune
SATEL SERVICE ALARME SRL34959306în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de servicii privind sistemele de securizare · Vâlcea

SE
SMART ELECTRICAL CONCEPT MF S.R.L.
CUI 42728019 · Mun. Râmnicu Vâlcea
GV
GENWAY VIDEOINTERFOANE S.R.L.
CUI 32399458 · Mun. Râmnicu Vâlcea
GI
GENWAY INTERFOANE S.R.L.
CUI 31627680 · Mun. Râmnicu Vâlcea
EI
ERA INSTAL SYSTEM S.R.L.
CUI 41871966 · Orş. Băbeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GENWAY SERVICE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →