identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

R & R FREWEY SRL

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 30927417J30/856/2012Neplătitor TVAVerificat ANAF 15.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
268mii lei
▲ 0,7% vs. 2024
Profit net · 2025
41mii lei
▲ 138,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
13ani
din 2012
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, R & R FREWEY SRL a raportat o cifră de afaceri de 268.009 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,7%. Rezultatul net a fost un profit de 41.126 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
30927417
Nr. Reg. Comerțului
J30/856/2012 · EUID ROONRC.J30/856/2012
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2012-11-20 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. EUGEN IONESCO
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
440125
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. HORGA TRANS S.R.L. · 47 m · CAEN 4941
  2. POSVAY - DORNER S.R.L. · 105 m · CAEN 9621
  3. DAN GPSU CONSULTING S.R.L. · 112 m · CAEN 7499
  4. RESIDENT ABT INSTAL S.R.L. · 114 m · CAEN 4941
  5. NICE HOME SRL · 133 m · CAEN 4100
  6. BRILLANCY SRL · 167 m · CAEN 4789 · +1 firme la aceeași adresă
  7. CONSULTING UP S.R.L. · 172 m · CAEN 8569
  8. MATICS TIM SRL · 197 m · CAEN 4771

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025268 mii lei▲ 0,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
74 mii148 mii222 mii296 mii2023 · cifră de afaceri: 296.016 lei2023 · profit net: 37.633 lei20232024 · cifră de afaceri: 266.231 lei2024 · profit net: 17.230 lei20242025 · cifră de afaceri: 268.009 lei268 mii2025 · profit net: 41.126 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
84 mii lei▲ 17,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 5630 · 7.866 firme · mai sus decât 60% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Satu Mare · mai sus decât 51% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
15,4% marjă · mai sus decât 79% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
15,3%
Creștere CA an/an
+0,7%
CA / salariat
134.005 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,5%/an
Grad de îndatorare
66%
Angajați, în timp
3 → 2 (2021–2025, -33%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025268.009+0,7%41.126+139%15,3%83.533125.72842.1952
2024266.231−10,1%17.230−54,2%6,5%70.84596.91426.0692
2023296.01637.63312,7%108.045116.8848.8393
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-15.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-04-114718/296/2023Judecătoria Satumarefurtul (art.228 NCP)FondParte vătămată

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DEFENDER DINASTY SRL34939732în funcțiune
OXY TECH S.R.L.47465215în funcțiune
ROBRAD 73 SRL36885582radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 6 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 439 mii lei, 4 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
R & R FREWEY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →