identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

ESTILO INVEST SRL

CAEN 6492 — Alte activități de creditare
CUI 31081617J40/318/2013Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
15mii lei
▼ 72,0% vs. 2021
Profit net · 2022
2,54mil lei
▲ 987,1% vs. 2021
Salariați
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2022, ESTILO INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 15.086 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 72,0%. Rezultatul net a fost un profit de 2.540.926 lei. Datoriile totale au scăzut cu 99,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (28.761 lei) depășesc activele totale (21.495 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-7.266 lei) în bilanțul depus pe 2022.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31081617
Nr. Reg. Comerțului
J40/318/2013 · EUID ROONRC.J40/318/2013
Cod CAEN
6492 — Alte activități de creditare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-12 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, CAL. VICTORIEI, NR.2, SC.A, ET.5, AP.42
Cod poștal
30025
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
15.086 lei
▼ 72,0%
Profit net
2.540.926 lei
▲ 987,1%
Datorii
28.761 lei
▼ 99,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 117.164 lei2021: 53.938 lei2022: 15.086 lei15 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: -348.644 lei2021: -286.420 lei2022: 2.540.926 lei2,54 mil20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
16.842,9%
Creștere CA an/an
-72,0%
Datorii / active
134%
Creștere medie anuală (2016–2022)
-31,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20223.059 €515.265 €5.832 €4.359 €-1.473 €
202110.961 €-58.206 €1.210.288 €692.447 €-517.841 €8
202024.219 €-72.070 €1.160.226 €692.686 €-467.540 €9
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ROM-AS AGENT DE ASIGURARE SRL14528368radiată
RORGANRUCH S.R.L.49952586în funcțiune
WALTROCH INVESTMENT S.R.L.45750088în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de creditare · Municipiul București

IN
INOVATOR NEXT S.R.L.
CUI 55486979 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MA
MONETA ASSETS S.R.L.
CUI 54949307 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SA
SAFE AMANET S.R.L.
CUI 54265031 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BC
BIJUTERII CARE SPUN O POVESTE S.R.L.
CUI 53718312 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DV
DOMUS VALORIS S.R.L.
CUI 52974037 · Sector 3 Mun. Bucureşti
FF
FINTRADE FINANCE IFN S.A.
CUI 52961223 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ESTILO INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →