identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

M & G CONTA FAST SRL

CAEN 6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
CUI 31108941J2013000158239Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026ActivăMembru CECCAR
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
195mii lei
▲ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
14mii lei
▲ 165,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

M & G CONTA FAST SRL (CUI 31108941, nr. J2013000158239) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Pantelimon, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală: activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN 6920). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 195 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, M & G CONTA FAST SRL a raportat o cifră de afaceri de 194.970 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 14.281 lei. Datoriile totale au crescut cu 173,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31108941
Nr. Reg. Comerțului
J2013000158239 · EUID ROONRC.J2013000158239
Cod CAEN
6920 — Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-19 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Pantelimon Orş. Pantelimon
Adresă
JUD. ILFOV, SAT PANTELIMON ORŞ. PANTELIMON, STR. EUGEN LOVINESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77145
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 m250 mN12345678
  1. EM TEH DISTRIBUTION S.R.L. · 253 m · CAEN 4791
  2. TSV - SERVICII ŞI CONSULTANŢĂ S.R.L. · 286 m · CAEN 8559
  3. MARS STUDIO SRL-D · 329 m · CAEN 5920 · +1 firme la aceeași adresă
  4. LIPSCANIMOB SRL · 336 m · CAEN 6831
  5. BR IT CONSULTING S.R.L. · 345 m · CAEN 4650 · +18 firme la aceeași adresă
  6. EMA FAITH TRADE CONCEPT S.R.L. · 356 m · CAEN 4781
  7. AUTO DAV ÎNCHIRIERI S.R.L. · 373 m · CAEN 4933 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MAK BUTIK S.R.L. · 384 m · CAEN 4782 · +4 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025195 mii lei▲ 17,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
51 mii102 mii153 mii204 mii2023 · cifră de afaceri: 204.488 lei2023 · profit net: 41.227 lei20232024 · cifră de afaceri: 166.545 lei2024 · profit net: 5.390 lei20242025 · cifră de afaceri: 194.970 lei195 mii2025 · profit net: 14.281 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
58 mii lei▲ 173,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 6920 · 12.383 firme · mai sus decât 42% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Ilfov · mai sus decât 41% dintre ele
Marjă netă, în domeniuultimul sfert
7,3% marjă · mai sus decât 15% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,3%
Creștere CA an/an
+17,1%
CA / salariat
194.970 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,9%/an
Grad de îndatorare
91%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025194.970+17,1%14.281+165%7,3%58.03263.53514.9111
2024166.545−18,6%5.390−86,9%3,2%21.20368.09755.7181
2023204.48841.22720,2%7.548117.138111.0661
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Societate de expertiză contabilă (CECCAR)
filiala Ilfov; autorizată 2014; viză 2026-02-05
8793valabil—Corpul Experților Contabili și Contabililor Autorizați (CECCAR)
lista din 04.10.2026

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MNC FIN CONTAB S.R.L.38046560în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 523 mii lei, 3 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre M & G CONTA FAST SRL

Este M & G CONTA FAST SRL o firmă activă?

Da. M & G CONTA FAST SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este M & G CONTA FAST SRL plătitoare de TVA?

Nu, M & G CONTA FAST SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are M & G CONTA FAST SRL?

În 2025, M & G CONTA FAST SRL a avut o cifră de afaceri de 194.970 lei, în creștere cu 17,1% față de 2024, și un profit net de 14.281 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are M & G CONTA FAST SRL?

În 2025, M & G CONTA FAST SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este M & G CONTA FAST SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care M & G CONTA FAST SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are M & G CONTA FAST SRL datorii la ANAF?

M & G CONTA FAST SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul M & G CONTA FAST SRL?

Sediul social declarat al M & G CONTA FAST SRL este în JUD. ILFOV, SAT PANTELIMON ORŞ. PANTELIMON, STR. EUGEN LOVINESCU.

Ce activitate are M & G CONTA FAST SRL?

Activitatea principală declarată a M & G CONTA FAST SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920).

Când a fost înființată M & G CONTA FAST SRL?

M & G CONTA FAST SRL a fost înregistrată pe 19.01.2013, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2013000158239.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
M & G CONTA FAST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala