identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

IX MUSIC PRODUCTIONS SRL

CAEN 9003 — Activități de creație artistică
CUI 31115647J40/634/2013Plătitor TVA din 2024TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,57mil lei
▲ 51,3% vs. 2024
Profit net · 2025
1,21mil lei
▲ 32,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, IX MUSIC PRODUCTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.568.834 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 51,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.207.908 lei. Datoriile totale au crescut cu 724,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31115647
Nr. Reg. Comerțului
J40/634/2013 · EUID ROONRC.J40/634/2013
Cod CAEN
9003 — Activități de creație artistică
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9011, 9012, 9013, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-21 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ALEEA BANUL UDREA, NR.3, BL.6, SC.1, ET.2, AP.10
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.568.834 lei
▲ 51,3%
Profit net
1.207.908 lei
▲ 32,5%
Datorii
1.225.133 lei
▲ 724,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 274.348 lei2024: 1.036.842 lei2025: 1.568.834 lei1,57 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 221.262 lei2024: 911.843 lei2025: 1.207.908 lei1,21 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
77,0%
Creștere CA an/an
+51,3%
CA / salariat
1.568.834 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+23,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025311.085 €239.517 €242.933 €487.500 €239.565 €1
2024208.427 €183.300 €29.864 €220.746 €183.348 €1
202355.464 €44.732 €17.392 €69.612 €44.780 €1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
OKAPI SOUND SRL30227812în funcțiune
WHO MUSIC SRL30965429în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de creație artistică · Municipiul București

AM
ARK MEDIA COMSTAR S.R.L.
CUI 50835741 · Sector 3 Mun. Bucureşti
E4
ERROR 404 S.R.L.
CUI 50659270 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SS
SCENOTEAM S.R.L.
CUI 50486404 · Sector 3 Mun. Bucureşti
NS
NANCY S.R.L.
CUI 50336580 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SM
STUDIO MANTIS S.R.L.
CUI 49994115 · Sector 3 Mun. Bucureşti
IG
IMAGISCAPE GROUP S.R.L.
CUI 49836875 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IX MUSIC PRODUCTIONS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →