identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

GEVIC RUT CONFORT SRL

CAEN 4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a
CUI 31124106J29/120/2013Plătitor TVA din 2024Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
444mii lei
▲ 7,2% vs. 2024
Profit net · 2025
62mii lei
▲ 80,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
37
SEAP · activ 2024
În anul 2025, GEVIC RUT CONFORT SRL a raportat o cifră de afaceri de 444.429 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,2%. Rezultatul net a fost un profit de 62.467 lei. Datoriile totale au crescut cu 136,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31124106
Nr. Reg. Comerțului
J29/120/2013 · EUID ROONRC.J29/120/2013
Cod CAEN
4939 — Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-23 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Orş. Buşteni
Adresă
JUD. PRAHOVA, ORŞ. BUŞTENI, STR. CRINEI, NR.18 · 3 firme aici
Cod poștal
105500

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
444.429 lei
▲ 7,2%
Profit net
62.467 lei
▲ 80,9%
Datorii
163.787 lei
▲ 136,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 249.730 lei2024: 414.556 lei2025: 444.429 lei444 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 41.432 lei2024: 34.523 lei2025: 62.467 lei62 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,1%
Creștere CA an/an
+7,2%
CA / salariat
444.429 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+76,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025444.429 lei62.467 lei163.787 lei489.789 lei326.002 lei1
2024414.556 lei34.523 lei69.354 lei332.889 lei263.535 lei1
2023249.730 lei41.432 lei31.259 lei260.271 lei229.012 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

37

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
37
Valoare totală
93.150 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MS
MI SKYLINE S.R.L.
CUI 52357236 · Alte lucrări de instalații pentru construcții
PA
PLĂCINTE ALESE S.R.L.
CUI 46933008 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte transporturi terestre de călători n.c.a · Prahova

MI
MONTAN - INSAIDE TOUR S.R.L.
CUI 48347846 · Orş. Buşteni
TE
TRANSPORT EDIVA S.R.L.
CUI 48341410 · Orş. Buşteni
TB
TASI BAY TOUR S.R.L.
CUI 47221393 · Orş. Buşteni
KT
KATALINA TURISM S.R.L.
CUI 44617157 · Orş. Buşteni
EF
EMY FUNTRAIN S.R.L.
CUI 44486701 · Orş. Buşteni
IT
ILOCAR TRANSPORT S.R.L.
CUI 44383021 · Orş. Buşteni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GEVIC RUT CONFORT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →