identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

D&D BEST INVEST SRL

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 31139646J2013000082268Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,02mil lei
▼ 42,8% vs. 2024
Profit net · 2025
177mii lei
▼ 59,5% vs. 2024
Salariați
11
▲ 10,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2022
În anul 2025, D&D BEST INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.023.145 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,8%. Rezultatul net a fost un profit de 176.643 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 11.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31139646
Nr. Reg. Comerțului
J2013000082268 · EUID ROONRC.J2013000082268
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-25 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.6, AP.1
Cod poștal
540011
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.023.145 lei
▼ 42,8%
Profit net
176.643 lei
▼ 59,5%
Datorii
884.147 lei
▼ 11,2%
Salariați
11
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 5.490.009 lei2024: 3.537.003 lei2025: 2.023.145 lei2,02 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 31.943 lei2024: 435.676 lei2025: 176.643 lei177 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 102025: 111120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,7%
Creștere CA an/an
-42,8%
CA / salariat
183.922 lei
Datorii / active
82%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+18,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.023.145 lei176.643 lei884.147 lei1.074.432 lei191.986 lei11
20243.537.003 lei435.676 lei995.983 lei1.363.561 lei370.898 lei10
20235.490.009 lei31.943 lei1.203.620 lei1.133.964 lei-64.778 lei8
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
120.290 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AUTOCENTER DEVELOPEMENT SRL25529849în funcțiune
DEA INVEST SRL14021461radiată
INTARO SPORT S.R.L.49233882în funcțiune
PIATRA MURES BY GVB S.R.L.43951301în funcțiune
SWIFT RENT S.R.L.49441476în funcțiune
TIN TECH S.R.L.49183687în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Mureș

HP
HIGHT PERFORMANCE AUTOHAUS S.R.L.
CUI 55009236 · Mun. Târgu Mureş
SG
STAGETECH GARAGE S.R.L.
CUI 54873918 · Mun. Târgu Mureş
ID
IULIAN DETAILING STUDIO S.R.L.
CUI 54751023 · Mun. Târgu Mureş
RS
ROLANDIX S.R.L.
CUI 54560457 · Mun. Târgu Mureş
RG
RBD GLASS S.R.L.
CUI 54554544 · Mun. Târgu Mureş
PS
PLATINUM SERVICES TRUCKS S.R.L.
CUI 54495561 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
D&D BEST INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →