identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.

CAEN 4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CUI 31141751J23/253/2013Plătitor TVA din 2018TVA la încasareVerificat ANAF 03.11.2026În insolvențăActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2018 → 2024 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2024
177mii lei
▼ 65,5% vs. 2023
Profit net · 2024
−295mii lei
▲ 32,4% vs. 2023
Salariați
1
▼ 85,7% vs. 2023
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Firmă în procedură de insolvență. cererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014) · stadiu: Fond · dosar 3626/93/2022 · 21.12.2022
Sursa: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro). Verifică stadiul curent la instanță înainte de orice decizie comercială.
Pe scurt

GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. (CUI 31141751, nr. J23/253/2013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) în insolvență din Măgurele, județul Ilfov, înființată în 2013. Activitatea principală: lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221). Este plătitoare de TVA din 2018. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 177 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2024, GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 177.331 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 65,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 294.576 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (2.279.759 lei) depășesc activele totale (977.553 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.295.907 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-294.576 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31141751
Nr. Reg. Comerțului
J23/253/2013 · EUID ROONRC.J23/253/2013
Cod CAEN
4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-28 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Sat Măgurele Orş. Măgurele
Adresă
JUD. ILFOV, SAT MĂGURELE ORŞ. MĂGURELE, STR. ATOMIŞTILOR · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77125

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN12345678
  1. CHLOE FLOWERS EVENTS S.R.L. · 25 m · CAEN 9329
  2. AURDECO SRL · 30 m · CAEN 3109 · +2 firme la aceeași adresă
  3. ELECTRO OPTIC SYSTEMS MANAGEMENT CONSULTING SRL · 38 m · CAEN 7022 · +2 firme la aceeași adresă
  4. FOOD LIFE SRL · 65 m · CAEN 5610 · +2 firme la aceeași adresă
  5. UTIL COMPREST ADIR S.R.L. · 111 m · CAEN 9603 · +1 firme la aceeași adresă
  6. GMY ENERGY GRAD GROUP S.R.L. · 193 m · CAEN 4221 · +3 firme la aceeași adresă
  7. NEXT JUMP S.R.L. · 219 m · CAEN 4324
  8. SOFSOLUTIONS S.R.L. · 223 m · CAEN 7020

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2024177 mii lei▼ 65,5% față de 2023
Cifră de afaceriProfit net
499 mii999 mii1,50 mil2,00 mil2022 · cifră de afaceri: 1.997.360 lei2022 · profit net: -613.761 lei20222023 · cifră de afaceri: 514.697 lei2023 · profit net: -435.924 lei20232024 · cifră de afaceri: 177.331 lei177 mii2024 · profit net: -294.576 lei2024
Salariați
1▼ 85,7%
20222024
Datorii totale
2,28 mil lei▼ 6,5%
20222024

Indicatori 2024

Marjă netă
-166,1%
Creștere CA an/an
-65,5%
CA / salariat
177.331 lei
Datorii / active
233%
Creștere medie anuală (2018–2024)
-15,4%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024177.331−65,5%-294.576-166,1%2.279.759977.553-1.295.9071
2023514.697−74,2%-435.924-84,7%2.437.5811.428.704-1.001.3317
20221.997.360-613.761-30,7%2.224.6121.711.747-500.96218
Încă 4 ani de istoric (2018–2021)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca debitor
2
Ca creditor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-08-011965/93/2025Tribunalul Ilfovcererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondCreditor
2023-05-263626/93/2022/a1Tribunalul Ilfovcontestaţie LA TABELFondDebitor
2022-12-213626/93/2022Tribunalul Ilfovcererea debitorului (art.66 alin.10 din Legea nr.85/2014)FondDebitor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DECOTITAN SRL31252539radiată
GMY EDILITAR CONSTRUCT S.R.L.40938529în procedură
MERGUTE TOTAL INSTAL SRL26487342radiată
SAFETY XTREME GUARD SRL36318472în procedură
TURBOTUB STEEL PRODUCTS SRL33353327în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 16 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 7 active, cifră de afaceri cumulată 14,80 mil lei, 57 salariați, 11 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.

Este GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. o firmă activă?

GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. este înregistrată la ANAF, dar se află în procedură de insolvență (vezi mai jos).

Este GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.11.2018 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO31141751.

Ce cifră de afaceri are GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.?

În 2024, GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 177.331 lei, în scădere cu 65,5% față de 2023, și o pierdere netă de 294.576 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.?

În 2024, GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. în insolvență?

Da. Pe portalul instanțelor (portal.just.ro) există un dosar de insolvență în care GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. este debitoare, nr. 3626/93/2022, din 21.12.2022, stadiul: fond.

Are GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. procese în instanță?

Da, GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. apare în 3 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. datorii la ANAF?

GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.?

Sediul social declarat al GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. este în JUD. ILFOV, SAT MĂGURELE ORŞ. MĂGURELE, STR. ATOMIŞTILOR.

Ce activitate are GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide” (cod CAEN 4221).

Când a fost înființată GMY REŢELE EDILITARE S.R.L.?

GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. a fost înregistrată pe 28.01.2013, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/253/2013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GMY REŢELE EDILITARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala