identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

DYBA GIANI SRL

CAEN 4932 — Transporturi cu taxiuri
CUI 31154859J23/298/2013Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152018 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2018
79mii lei
▼ 53,5% vs. 2017
Profit net · 2018
−76mii lei
▼ 204,2% vs. 2017
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2018, DYBA GIANI SRL a raportat o cifră de afaceri de 79.154 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 75.932 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2018 (-75.932 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31154859
Nr. Reg. Comerțului
J23/298/2013 · EUID ROONRC.J23/298/2013
Cod CAEN
4932 — Transporturi cu taxiuri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-30 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2018)
79.154 lei
▼ 53,5%
Profit net
-75.932 lei
▼ 204,2%
Datorii
12.574 lei
▼ 15,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2016: 228.971 lei2017: 170.043 lei2018: 79.154 lei79 mii20162018
Evoluția profitului net
2016: 171.319 lei2017: 72.898 lei2018: -75.932 lei−76 mii20162018
Evoluția numărului de salariați
2016: 12017: 12018: 1120162018

Indicatori derivați (2018)

Marjă netă
-95,9%
Creștere CA an/an
-53,5%
CA / salariat
79.154 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-35,8%
Creștere medie anuală (2015–2018)
-17,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201879.154 lei-75.932 lei12.574 lei94.813 lei212.239 lei1
2017170.043 lei72.898 lei14.790 lei72.961 lei288.171 lei1
2016228.971 lei171.319 lei21.066 lei236.339 lei215.273 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2014–2015) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2016–2018). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SC
SNOP CLIN SERVICE S.R.L.
CUI 51821078 · Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
DYB GEO ACTIV S.R.L.38419953în funcțiune
DYB GEO SMART S.R.L.39295292în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi cu taxiuri · Ilfov

ST
SPIRI TRANS TOUR S.R.L.
CUI 52437750 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
TB
TOPORISCA BUSINESS S.R.L.
CUI 44018379 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
A&
ANGELO & LARISA TRANS S.R.L.
CUI 41805369 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
ZZ
ZEIDA ZIZ S.R.L.
CUI 39395445 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
DM
DENDOR MEDIA SRL
CUI 38184547 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
DE
DEXYDAR SRL
CUI 37128069 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DYBA GIANI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →