identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

GF TRUCK-MAN 2012 SRL

CAEN 4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
CUI 31161767J2013000050252Plătitor TVA din 2013TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,28mil lei
▼ 6,1% vs. 2024
Profit net · 2025
48mii lei
▼ 78,4% vs. 2024
Salariați
9
▼ 18,2% vs. 2024
Contracte publice
12
SEAP · activ 2024
În anul 2025, GF TRUCK-MAN 2012 SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.284.829 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,1%. Rezultatul net a fost un profit de 47.650 lei. Datoriile totale au crescut cu 11,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31161767
Nr. Reg. Comerțului
J2013000050252 · EUID ROONRC.J2013000050252
Cod CAEN
4221 — Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-01-31 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Baia De Aramă
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MEHEDINŢI
Localitate
Sat Gornoviţa Com. Balta
Adresă
JUD. MEHEDINŢI, SAT GORNOVIŢA COM. BALTA, GORNOVIŢA, NR.83
Cod poștal
227033

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.284.829 lei
▼ 6,1%
Profit net
47.650 lei
▼ 78,4%
Datorii
1.458.997 lei
▲ 11,7%
Salariați
9
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.795.889 lei2024: 2.433.205 lei2025: 2.284.829 lei2,28 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 66.597 lei2024: 220.847 lei2025: 47.650 lei48 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 112025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,1%
Creștere CA an/an
-6,1%
CA / salariat
253.870 lei
Datorii / active
61%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+15,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025511.777 $10.673 $326.800 $532.309 $138.136 $9
2024529.245 $48.036 $283.981 $503.715 $120.161 $11
2023392.475 $14.554 $314.295 $521.277 $72.467 $7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

12

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
12
Valoare totală
105.761 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
REMARK IMPEX SRL6583469în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · Mehedinți

CS
CĂPITĂNESCU S.R.L.
CUI 54271904 · Sat Dumbrava de Jos Com. Dumbrava
BC
BAT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52615653 · Mun. Drobeta-Turnu Severin
DF
DONTU FORAJE S.R.L.
CUI 52556697 · Sat Broşteni Com. Broşteni
CD
CONSTRUCT DOBRE DĂNUŢ S.R.L.
CUI 50508987 · Orş. Vânju Mare
PM
POVESTEA MERGE ÎNAINTE MARIETA S.R.L.
CUI 50359664 · Sat Broşteni Com. Broşteni
PS
PROJEKT SONDERKLASSE S.R.L.
CUI 46258327 · Sat Jugăstru Com. Butoieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GF TRUCK-MAN  2012 SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →