identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

REMAL SERV BUCURESTI SRL

CAEN 3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate
CUI 31218995J40/1764/2013Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
1,97mil lei
▲ 9,9% vs. 2021
Profit net · 2022
307mii lei
▲ 25,5% vs. 2021
Salariați
2
▼ 33,3% vs. 2021
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2022, REMAL SERV BUCURESTI SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.971.020 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 9,9%. Rezultatul net a fost un profit de 307.336 lei. Datoriile totale au scăzut cu 71,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31218995
Nr. Reg. Comerțului
J40/1764/2013 · EUID ROONRC.J40/1764/2013
Cod CAEN
3832 — Recuperarea materialelor reciclabile sortate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-02-13 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VAŞCĂU, NR.15, CAMERA NR. 1
Cod poștal
22993
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.971.020 lei
▲ 9,9%
Profit net
307.336 lei
▲ 25,5%
Datorii
4.328 lei
▼ 71,4%
Salariați
2
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 1.150.680 lei2021: 1.793.615 lei2022: 1.971.020 lei1,97 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 108.267 lei2021: 244.942 lei2022: 307.336 lei307 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 32021: 32022: 2220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
15,6%
Creștere CA an/an
+9,9%
CA / salariat
985.510 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+25,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20221.971.020 lei307.336 lei4.328 lei311.864 lei307.536 lei2
20211.793.615 lei244.942 lei15.114 lei260.256 lei245.142 lei3
20201.150.680 lei108.267 lei22.651 lei193.233 lei170.582 lei3
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
AIR METALO SERV GRUP S.R.L.46793982în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Recuperarea materialelor reciclabile sortate · Municipiul București

AM
AIR METALO SERV GRUP S.R.L.
CUI 46793982 · Sector 2 Mun. Bucureşti
NM
NERO METAL COLECT S.R.L.
CUI 41551279 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ER
ECO RECYCLE CONCEPT S.R.L.
CUI 39762614 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RS
RYKER SHREDDING S.R.L.
CUI 38354404 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ED
ECOPLAST DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 25553243 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PS
PYROCOLECT S.R.L.
CUI 24148510 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REMAL SERV BUCURESTI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →