identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

SOCILEMN S.R.L.

CAEN 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CUI 31219192J2013000081380Plătitor TVA din 2013TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,88mil lei
▲ 61,2% vs. 2024
Profit net · 2025
245mii lei
▲ 3.730,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SOCILEMN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.878.446 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,2%. Rezultatul net a fost un profit de 244.948 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31219192
Nr. Reg. Comerțului
J2013000081380 · EUID ROONRC.J2013000081380
Cod CAEN
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-02-13 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Sat Barza Com. Budeşti
Adresă
JUD. VÂLCEA, SAT BARZA COM. BUDEŞTI, STR. FIRMELOR, NR.3
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.878.446 lei
▲ 61,2%
Profit net
244.948 lei
▲ 3.730,3%
Datorii
1.294.485 lei
▲ 25,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.040.267 lei2024: 1.785.549 lei2025: 2.878.446 lei2,88 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 19.926 lei2024: 6.395 lei2025: 244.948 lei245 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,5%
Creștere CA an/an
+61,2%
CA / salariat
2.878.446 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.878.446 lei244.948 lei1.294.485 lei2.519.644 lei1.225.159 lei1
20241.785.549 lei6.395 lei1.035.398 lei2.215.188 lei1.179.790 lei1
20233.040.267 lei19.926 lei315.407 lei1.507.126 lei1.191.824 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
37.080 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · Vâlcea

TB
TEDESCO BEST FOREST S.R.L.
CUI 48387999 · Mun. Râmnicu Vâlcea
CD
CASE DE LEMN C.A.G.L. S.R.L.
CUI 48077149 · Mun. Râmnicu Vâlcea
OS
OLT STEEL TRADE S.R.L.
CUI 46018235 · Mun. Râmnicu Vâlcea
RG
REEA GET3L S.R.L.
CUI 45339709 · Orş. Băbeni
OS
OUBRAHAM S.R.L.
CUI 43612402 · Mun. Râmnicu Vâlcea
CC
CASE-CLT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 41782206 · Sat Sineşti Com. Sineşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOCILEMN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →