identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

DANBAND SRL

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 31294577J2013002623407Plătitor TVA din 2013RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
755mii lei
▼ 14,7% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 145,0% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, DANBAND SRL a raportat o cifră de afaceri de 754.612 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,7%. Rezultatul net a fost un profit de 50.685 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (1.061.770 lei) depășesc activele totale (538.522 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-520.266 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31294577
Nr. Reg. Comerțului
J2013002623407 · EUID ROONRC.J2013002623407
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-02-28 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR MOŢILOR, NR.13A, TRONSON A, ET.5, AP.35
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
754.612 lei
▼ 14,7%
Profit net
50.685 lei
▲ 145,0%
Datorii
1.061.770 lei
▼ 12,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.100.635 lei2024: 884.801 lei2025: 754.612 lei755 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -121.222 lei2024: -112.718 lei2025: 50.685 lei51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,7%
Creștere CA an/an
-14,7%
CA / salariat
754.612 lei
Datorii / active
197%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+7,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025754.612 lei50.685 lei1.061.770 lei538.522 lei-520.266 lei1
2024884.801 lei-112.718 lei1.213.085 lei639.477 lei-570.952 lei2
20231.100.635 lei-121.222 lei1.305.673 lei838.320 lei-458.234 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ENVIROSET SRL27641201radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

VC
VELNORA COMMERCE S.R.L.
CUI 55523309 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BG
BONMART GREEN S.R.L.
CUI 55488996 · Sector 3 Mun. Bucureşti
YS
YOBRIK S.R.L.
CUI 55477261 · Sector 3 Mun. Bucureşti
MA
MEDITATION AND MANIFESTATION S.R.L.
CUI 55475554 · Sector 3 Mun. Bucureşti
TS
TXTRADE S.R.L.
CUI 55455760 · Sector 3 Mun. Bucureşti
JE
JINMALL EURO S.R.L.
CUI 55427468 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DANBAND SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →