identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

SALUT EVENTS S.R.L.

CAEN 9001 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 31297662J23/3938/2021Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
364mii lei
▲ 823,7% vs. 2021
Profit net · 2022
157mii lei
▲ 478,0% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2022, SALUT EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 363.997 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 823,7%. Rezultatul net a fost un profit de 157.252 lei. Datoriile totale au crescut cu 70,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31297662
Nr. Reg. Comerțului
J23/3938/2021 · EUID ROONRC.J23/3938/2021
Cod CAEN
9001 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-02-28 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. OAŞULUI, NR.37P2, CAMERA NR. 1
Cod poștal
75100
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
363.997 lei
▲ 823,7%
Profit net
157.252 lei
▲ 478,0%
Datorii
169.568 lei
▲ 70,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 99.961 lei2021: 39.407 lei2022: 363.997 lei364 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 164.024 lei2021: 27.204 lei2022: 157.252 lei157 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
43,2%
Creștere CA an/an
+823,7%
CA / salariat
363.997 lei
Datorii / active
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,5%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+8,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022363.997 lei157.252 lei169.568 lei1.020.682 lei851.114 lei1
202139.407 lei27.204 lei99.381 lei793.243 lei693.862 lei1
202099.961 lei164.024 lei236.093 lei992.655 lei757.184 lei1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
KINGDAMA EVENTS S.R.L.39873043radiată
L V DANS SRL23144889radiată
SALUT MEDIA SRL33264220radiată
GLOBAL KENDAMA S.R.L.39513540radiată
LIBEROMAN SRL35334313radiată
MĂI MĂI CONCEPT DE CIOCOLATĂ S.R.L.47298630radiată
SALUT CONCEPT S.R.L.49489393în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Ilfov

OS
OG SOCIETY S.R.L.
CUI 50707998 · Orş. Otopeni
RA
RXS ALL AROUND S.R.L.
CUI 49454328 · Orş. Otopeni
OE
OG EVENTS S.R.L.
CUI 48315941 · Orş. Otopeni
OA
OG AGENCY S.R.L.
CUI 47494300 · Orş. Otopeni
AM
AZALEEA MEDIA NETWORK S.R.L.
CUI 45934811 · Orş. Otopeni
M&
MUSIC & MEDIA ARTIST S.R.L.
CUI 40313422 · Orş. Otopeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

19

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 19 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALUT EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →