identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

PIONIX TECH SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 31308010J2013002751409Plătitor TVA din 2013Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,40mil lei
▲ 26,5% vs. 2024
Profit net · 2025
509mii lei
▼ 2,3% vs. 2024
Salariați
10
▲ 11,1% vs. 2024
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, PIONIX TECH SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.399.823 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 26,5%. Rezultatul net a fost un profit de 509.086 lei. Datoriile totale au scăzut cu 76,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 10.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31308010
Nr. Reg. Comerțului
J2013002751409 · EUID ROONRC.J2013002751409
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-04 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GHEORGHE ŢIŢEICA, NR.206-208, ET.8, AP.81
Cod poștal
51759
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-05 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.399.823 lei
▲ 26,5%
Profit net
509.086 lei
▼ 2,3%
Datorii
30.448 lei
▼ 76,1%
Salariați
10
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.534.909 lei2024: 4.268.262 lei2025: 5.399.823 lei5,40 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -34.638 lei2024: 521.315 lei2025: 509.086 lei509 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 92025: 101020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,4%
Creștere CA an/an
+26,5%
CA / salariat
539.982 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-5,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.399.823 lei509.086 lei30.448 lei2.920.915 lei2.890.467 lei10
20244.268.262 lei521.315 lei127.271 lei2.508.652 lei2.381.381 lei9
20233.534.909 lei-34.638 lei307.299 lei2.150.649 lei1.843.350 lei9
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-05.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CAPITAL ASSET MANAGEMENT SRL32793605radiată
CREATIVE MEDIA DEVELOPMENT SRL29128734radiată
LUCRATARE S.R.L.39697117în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Municipiul București

RE
RED EXPERIENCE S.R.L.
CUI 55413667 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LC
LHC CONSULTANTS S.R.L.
CUI 55249166 · Sector 2 Mun. Bucureşti
FC
FIREWISE CONSULTING S.R.L.
CUI 54577033 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PF
POIESIS FILMS S.R.L.
CUI 54448373 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CP
CASTING POWER S.R.L.
CUI 53791356 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TS
TRUEPLAY S.R.L.
CUI 53442402 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

3

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-05AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GHEORGHE ŢIŢEICA, NR.206-208, ET.8, AP.81MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GHEORGHE ŢIŢEICA, NR.206-208, ET.8, AP.81
2026-09-05Cod CAEN74907499
2026-09-05DenumirePIONIX MARKETING SOLUTIONS SRLPIONIX TECH SOLUTIONS S.R.L.
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PIONIX TECH SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →