identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

INFLUX DENT SRL

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 31316454J34/111/2013Neplătitor TVAVerificat ANAF 11.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2017 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
181mii lei
▼ 14,1% vs. 2024
Profit net · 2025
194mii lei
▲ 215,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, INFLUX DENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 180.716 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,1%. Rezultatul net a fost un profit de 194.193 lei. Datoriile totale au scăzut cu 45,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31316454
Nr. Reg. Comerțului
J34/111/2013 · EUID ROONRC.J34/111/2013
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-05 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TELEORMAN
Localitate
Sat Peretu Com. Peretu
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT PERETU COM. PERETU, PERETU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
147240

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025181 mii lei▼ 14,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
53 mii105 mii158 mii210 mii2023 · cifră de afaceri: 182.803 lei2023 · profit net: 45.023 lei20232024 · cifră de afaceri: 210.353 lei2024 · profit net: 61.510 lei20242025 · cifră de afaceri: 180.716 lei181 mii2025 · profit net: 194.193 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
50 mii lei▼ 45,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 8623 · 10.337 firme · mai sus decât 40% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Teleorman · mai sus decât 42% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
107,5% marjă · mai sus decât 100% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
107,5%
Creștere CA an/an
-14,1%
CA / salariat
180.716 lei
Datorii / active
13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+24,6%/an
Grad de îndatorare
13%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025180.716−14,1%194.193+216%107,5%49.666388.663194.6331
2024210.353+15,1%61.510+36,6%29,2%91.292545.12561.9501
2023182.80345.02324,6%52.533579.16650.0661
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
UBISAN-DENT SRL-D32776078radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 181 mii lei, 1 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Teleorman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INFLUX DENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →