identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

INFRA VIALIS S.R.L.

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 31317484J2013000246204Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
235mii lei
▲ 153,2% vs. 2024
Profit net · 2025
120mii lei
▲ 1.279,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
19
SEAP · activ 2024
În anul 2025, INFRA VIALIS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 234.500 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 153,2%. Rezultatul net a fost un profit de 119.549 lei. Datoriile totale au crescut cu 294,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31317484
Nr. Reg. Comerțului
J2013000246204 · EUID ROONRC.J2013000246204
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-05 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Deva
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. LILIACULUI, NR.PT NR. 40
Cod poștal
330175
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
234.500 lei
▲ 153,2%
Profit net
119.549 lei
▲ 1.279,7%
Datorii
145.864 lei
▲ 294,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 35.500 lei2024: 92.600 lei2025: 234.500 lei235 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -19.588 lei2024: -10.134 lei2025: 119.549 lei120 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
51,0%
Creștere CA an/an
+153,2%
CA / salariat
234.500 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-1,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025234.500 lei119.549 lei145.864 lei271.762 lei125.898 lei1
202492.600 lei-10.134 lei36.982 lei64.508 lei27.526 lei1
202335.500 lei-19.588 lei71.695 lei109.355 lei37.660 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

19

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
70.000 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
18
Valoare totală
274.534 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
PRIMEX CONS SRL11823061în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Hunedoara

GG
GEOFIZ GLOBAL S.R.L.
CUI 53184249 · Mun. Deva
TN
TOPO NADIR S.R.L.
CUI 52819092 · Mun. Deva
TS
TRB SURVEY & MAPPING S.R.L.
CUI 52635081 · Mun. Deva
DR
DIN ROADS DESIGN S.R.L.
CUI 52174913 · Mun. Deva
BC
BM CONSULTANŢĂ S.R.L.
CUI 51693866 · Mun. Deva
CT
CAD TOPO SYS S.R.L.
CUI 51513450 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INFRA VIALIS  S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →