identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

ZARMOSI SOLAR ENERGY SRL

CAEN 3512 — Transportul energiei electrice
CUI 31337619J2013000376297Plătitor TVA din 2016Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
452mii lei
▲ 48,4% vs. 2024
Profit net · 2025
1,50mil lei
▼ 36,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, ZARMOSI SOLAR ENERGY SRL a raportat o cifră de afaceri de 452.115 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,4%. Rezultatul net a fost un profit de 1.498.047 lei. Datoriile totale au scăzut cu 29,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31337619
Nr. Reg. Comerțului
J2013000376297 · EUID ROONRC.J2013000376297
Cod CAEN
3512 — Transportul energiei electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-08 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
452.115 lei
▲ 48,4%
Profit net
1.498.047 lei
▼ 36,1%
Datorii
69.981 lei
▼ 29,4%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 103.518 lei2024: 304.732 lei2025: 452.115 lei452 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.229.346 lei2024: 2.345.627 lei2025: 1.498.047 lei1,50 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
331,3%
Creștere CA an/an
+48,4%
CA / salariat
226.058 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-11,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025452.115 lei1.498.047 lei69.981 lei4.078.258 lei4.008.277 lei2
2024304.732 lei2.345.627 lei99.055 lei4.797.635 lei4.698.580 lei2
2023103.518 lei1.229.346 lei11.424 lei5.080.377 lei5.068.953 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

13 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AFAS SERV SRL21396260radiată
BINIA FOREST SRL12980625în funcțiune
BINOX OIL SRL22507617radiată
CONSAGRAR - GROUP SRL16308040în funcțiune
MMD CARS SRL18399193radiată
RASUN ENERGY SRL29801643în funcțiune
SAFA TRADING SRL13708425în funcțiune
SRTZ SPV S.R.L.45827769în funcțiune
TERMAT TEHNIC SRL24857490radiată
TEROLT TERZEA SNC0
TOTAL TRANS COMPANY SRL15983839în funcțiune
TOTAL TRANS SRL5136012în funcțiune
WTT & TTC SALES S.R.L.38857163în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transportul energiei electrice · Prahova

GU
GREEN UNIVERSAL ENERGY S.R.L.
CUI 54637780 · Mun. Ploieşti
SS
SUNENERGY STORAGE SYSTEM S.R.L.
CUI 51708827 · Orş. Băicoi
CH
CEF HULUBESTI S.R.L.
CUI 51543818 · Sat Secăria Com. Secăria
DR
DEVELOPMENT REGEN S.R.L.
CUI 51490888 · Orş. Băicoi
RG
ROCA GREEN ENERGY S.R.L.
CUI 50609248 · Mun. Ploieşti
PE
PHOTOVOLT ENERGY S.R.L.
CUI 49967005 · Sat Fântânele Com. Fântânele

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZARMOSI SOLAR ENERGY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →