identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

IDENT TOTAL CARE SRL

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 31377648J40/3508/2013Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
1,98mil lei
▼ 50,5% vs. 2021
Profit net · 2022
684mii lei
▼ 74,1% vs. 2021
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2021
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2022, IDENT TOTAL CARE SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.981.942 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 50,5%. Rezultatul net a fost un profit de 684.380 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31377648
Nr. Reg. Comerțului
J40/3508/2013 · EUID ROONRC.J40/3508/2013
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-19 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. CĂLUŞEI, NR.14, CORP 1, PARTER, CAMERELE 8 SI 9
Cod poștal
21354
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.981.942 lei
▼ 50,5%
Profit net
684.380 lei
▼ 74,1%
Datorii
1.485.853 lei
▲ 46,3%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 2.787.515 lei2021: 4.001.172 lei2022: 1.981.942 lei1,98 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 1.504.049 lei2021: 2.646.375 lei2022: 684.380 lei684 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 52021: 62022: 5520202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
34,5%
Creștere CA an/an
-50,5%
CA / salariat
396.388 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,5%
Creștere medie anuală (2015–2022)
+65,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022401.911 €138.783 €301.311 €976.791 €675.480 €5
2021813.114 €537.794 €206.351 €744.193 €537.842 €6
2020576.219 €310.908 €248.216 €879.624 €631.408 €5
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MAGSIVEM SRL23384270în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Municipiul București

AD
AVANI DENTAL S.R.L.
CUI 54879538 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MD
MST DENTAL S.R.L.
CUI 54829106 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PM
PERIODONTAL MEDICAL S.R.L.
CUI 54742017 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PC
PERIO CARE MEDICAL S.R.L.
CUI 54737304 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HD
HG DENTMED CLINIC S.R.L.
CUI 54575210 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SS
SPODENTAL S.R.L.
CUI 54284270 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IDENT TOTAL CARE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →