identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 31377664J2013003523407Plătitor TVA din 2013Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
155,61mil lei
▲ 4,4% vs. 2024
Profit net · 2025
28,58mil lei
▲ 1,3% vs. 2024
Salariați
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 155.605.797 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,4%. Rezultatul net a fost un profit de 28.581.302 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,7% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31377664
Nr. Reg. Comerțului
J2013003523407 · EUID ROONRC.J2013003523407
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-19 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
155.605.797 lei
▲ 4,4%
Profit net
28.581.302 lei
▲ 1,3%
Datorii
171.578.434 lei
▼ 14,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 137.441.462 lei2024: 149.076.006 lei2025: 155.605.797 lei155,61 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 17.794.170 lei2024: 28.225.768 lei2025: 28.581.302 lei28,58 mil20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,4%
Creștere CA an/an
+4,4%
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,3%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+11,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025155.605.797 lei28.581.302 lei171.578.434 lei487.851.888 lei306.770.225 lei
2024149.076.006 lei28.225.768 lei201.041.550 lei436.536.638 lei226.155.176 lei
2023137.441.462 lei17.794.170 lei251.848.863 lei428.671.190 lei167.945.362 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MARKETING ADVISERS SRL33099670radiată
MEGA MALL BUCUREŞTI SRL20986980în funcțiune
NEPI TEN DEVELOPMENT SOLUTIONS SRL30356078în funcțiune
PROMENADA MALL BUCUREŞTI S.R.L.18020418în funcțiune
RETAIL PARK PITEŞTI SRL18572838în funcțiune
SATU MARE SHOPPING CITY SRL32709931în funcțiune
SEVERIN SHOPPING CENTER SRL30831966în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Municipiul București

IG
IRIDEX GROUP DEVELOPMENT S.R.L.
CUI 55258890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NC
NOVENTRA CAPITAL S.R.L.
CUI 55165839 · Sector 1 Mun. Bucureşti
DA
DR. ARDELEANU INVESTMENTS S.R.L.
CUI 55156890 · Sector 1 Mun. Bucureşti
S2
SNAGOV 25 S.R.L.
CUI 55106360 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SC
SANDYS COMPANY S.R.L.
CUI 55106190 · Sector 1 Mun. Bucureşti
A2
ALEXANDER 2025 S.R.L.
CUI 55106174 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONSTANTA SHOPPING CITY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →