identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

CORPORATE SUPPLY S.R.L.

CAEN 4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CUI 31397696J2013003712407Plătitor TVA din 2014RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
36,85mil lei
▲ 48,4% vs. 2024
Profit net · 2025
755mii lei
▲ 172,8% vs. 2024
Salariați
19
▲ 46,2% vs. 2024
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, CORPORATE SUPPLY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 36.854.458 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 48,4%. Rezultatul net a fost un profit de 755.081 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31397696
Nr. Reg. Comerțului
J2013003712407 · EUID ROONRC.J2013003712407
Cod CAEN
4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-03-22 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
36.854.458 lei
▲ 48,4%
Profit net
755.081 lei
▲ 172,8%
Datorii
24.183.197 lei
▼ 2,5%
Salariați
19
▲ +6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 27.408.660 lei2024: 24.830.866 lei2025: 36.854.458 lei36,85 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 372.577 lei2024: -1.036.598 lei2025: 755.081 lei755 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 132025: 191920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,0%
Creștere CA an/an
+48,4%
CA / salariat
1.939.708 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,5%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202536.854.458 lei755.081 lei24.183.197 lei29.257.392 lei6.031.502 lei19
202424.830.866 lei-1.036.598 lei24.809.225 lei29.296.496 lei5.563.731 lei13
202327.408.660 lei372.577 lei20.690.551 lei25.304.925 lei5.183.152 lei12
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

9 firme afiliate · 5 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
A & A DISTRIBRANDS PARTNER S.R.L.33887090în funcțiune
FLUID STONES S.R.L.47113286radiată
HEALTH & BEAUTY LOGISTICS S.R.L.33964797în funcțiune
LOGICA INFUSION S.R.L.47113308radiată
NICHE BEAUTY DISTRIBUTION S.R.L.42859529radiată
PRO PLUS BEAUTY DISTRIBUTION S.R.L.42858353radiată
ROCKET SCIENCE MEDIA S.R.L.41775012în dizolvare
SYMPHONYA CAPITAL S.R.L.51719303în funcțiune
SYMPHONYA DIRECT S.R.L.51765040în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · Municipiul București

BA
BUSINESS ACTIVE ZONE S.R.L.
CUI 52405260 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LF
LUXURY FRAGRANCE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 51905004 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AB
AKA BEAUTY S.R.L.
CUI 51652866 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EC
EVER CARE S.R.L.
CUI 50943069 · Sector 4 Mun. Bucureşti
BO
B ONE DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 50875932 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CW
CLEARSHINE WITH ME S.R.L.
CUI 50770790 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CORPORATE SUPPLY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →